Wpis z mikrobloga

@ZielonkaUno: No wiem ale na Google są jakieś sponsorowane shity typu Jakubiak itd a chciałbym opinii użytkownika i czym się kierować, wiem ze trzeba poszukać opini ale dochodzi do sytuacji jak na elektrodzie „ szukaj w Google”
@michalmisiek: w moim mniemaniu najlepsze noże kuchenne robią japońce. Na szybko znalazlem to od razu po wpisaniu w google. Nie będę doradzał konkretnie, bo nie mam pojęcia jakimi nożami lubi pracować. Dla kucharza nóż to prawie jak dziecko, także łatwo zrobić nieudany prezent. Kolega dobrze prawi od trollskiego bedzie spoko, zawsze to jakaś ciekawostka, ale czy on zrobil kiedys typowo kuchenny to nie wiem
Z.....o - @michalmisiek: w moim mniemaniu najlepsze noże kuchenne robią japońce. Na s...

źródło: comment_1609717690WFweOr9EnzaH9YIYGUqR0d.jpg

Pobierz
@michalmisiek: No to taki japoniec na "entry level" idealny, tylko może być nie do dostania z Polski. Ale dużo znajomych zamawiało rzeczy z Japonii z różnych serwisów i nigdy nie było problemów. Stal jest twarda jak zła, przez co ciężko się go ostrzy jak się nie wie co się robi, ale trzyma ostrość bardzo długo. Ja ostrzę go raz na pół roku, a używam go kilka godzin dziennie, codziennie, tylko trzeba
@michalmisiek: długo ostry i łatwo ostrzyc nie idzie w parze, im twardsza stał tym dłużej ostry im twardsza stal tym ciężej naostrzyć. Z swojego doświadczenia polecam nagomi kuro w granicach 1000zl koszt takiej zabawy sam go mam od 5 lat jestem mega zadowolony.