Wpis z mikrobloga

Gdy dzisiaj wieczorem jechałem busem od rodziców, siedziałem koło płodnej juleczki. Nie takiej młodej jak te, które widziałem w sylwestra. Ta mogła mieć około 20-25 lat (trudno mi było ocenić jej wiek, bo miała maseczkę założoną prawidłowo, tj. na usta i nos). Gdy się do niej dosiadałem, ubrana była w czarną kurtkę z kapturem obszytym futerkiem. Gdy busiarz podkręcił ogrzewanie, zrobiło się gorąco. Ściągnąłem kurtkę, niedługo po tym również i ona. Lekko mnie trąciła łokciem. Poczułem erotyczne napięcie. Ale spokojnie - bez erekcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ubrana była w czarne botki na słupku, czarne dżinsy i czerwony obcisły golf w pionowe prążki. Miała pasek z brązowej skóry, który fajnie kontrastował z czarnymi spodniami. Na nadgarstku miała czarną gumkę sprężynkę (dla niezorientowanych, o co chodzi: wygląda to jak kabel od słuchawki w telefonie stacjonarnym). Paznokcie miała w wiśniowym kolorze. Pomalowane lakierem, który nie dawał połysku, a był matowy (wyglądało to, jakby było malowane proszkowo). Bardzo mi się podobał kolor i faktura. Nie mogłem wprost oderwać oczu od jej dłoni. Oczywiście trzymała w nich białego ajfona (miał okrągły przycisk poniżej ekranu, więc najprawdopodobniej 6s). Z kimś tam pisała, ale nie wiem z kim, bo były za małe litery, a nie chciałem się przyglądać zbytnio. Potem przełączyła się na apkę H&M i przeglądała ciuchy. Cycki miała raczej przeciętnej wielkości, ale czerwony golf w prążki ładnie je opinał. Powiem Wam mirki, że strasznie się umęczyłem tą podróżą. Siedziałem nieruchomy, żeby przypadkiem jej nie dotknąć. Głowę miałem skierowaną w oparcie siedzenia przede mną i tylko ruchem oczu próbowałem spoglądać na bok jej cycka. Miała chyba jakiś specjalny stanik, bo w ogóle nie przebijała konstrukcja. Miseczki od strony zewnętrznej musiały być zupełnie gładkie. Fajnie to wyglądało.

#modadamska #rozowepaski #plodnajulka #stulejacontent

Podobna historia sprzed kilkunasty miesięcy: https://www.wykop.pl/wpis/43884047/
Pobierz wyjzprz2 - Gdy dzisiaj wieczorem jechałem busem od rodziców, siedziałem koło płodnej ...
źródło: comment_1609709238btvpY4paxbTwzqqzPKFuBs.jpg
  • 3