Wpis z mikrobloga

@Liamdot:
Tak, wierzą że na Trumpa głosowała cała Ameryka czyli Babilon.
Smieszy mnie to i szokuje dlatego obłudna czyt. ultra-konserwatywna część Chrześcijaństwa upodobała sobie Trumpa jako swego idola który im otworzył oczy. Celowo porównuję Trumpa do Stonogi, polecam czytać posty Polskich wyznawców Trumpa.
1. Wierzą że Biden to pedofil i że pracuje do Rosji/Chin
2. Fauci to wróg nr 2 w USA po Billu G.
3. Trump walczy z NWO i
@Liamdot: Ja pamiętam jeszcze jak uwielbiano Trumpa zanim został prezydentem i często twierdzenia Trumpa opierały się na wizerunku tego który za chwilę wszystko ujawni bo jest z poza elit itd.
Epstein to chyba także dzieciojebca i miał zapraszać Trumpa na swoją wyspę. Miało być śledztwo więc albo nie wyrobił ciśnienia i się powiesił albo go koledzy zboki powiesili żeby ich nie wydał.
A Trump dla płaskoziemcy będzie swoim ziomkiem, dla wierzącego
Skorvez957 - @Liamdot: Ja pamiętam jeszcze jak uwielbiano Trumpa zanim został prezyde...
@Skorvez_957_: Czyli szuryzmem (bezpodstawne z brakami w logice) jest wspomnienie, że koleś na przedstawionym filmiku przykleja małe dzieci do stołu, używa slangu pedofilskiego w kontekście zdjęć z dziećmi, nazywa je głupimi dziwkami, najdroższym akcesorium czy "musisz to mieć", "chcę to" albo "mój rodzaj dziecka" albo "dlaczego tatuś lubi tyłek" albo lata po instagramie i lajkuje zdjęcia innych osób postujących podobnie podejrzane treści i tych samych osób z dni adopcji. Czy może
@oligopol: Znam szurów od ponad 10 lat. U nich nie ma ani logiki ani dobrej woli a cjęć zysku, i bycia mesjaszem kosztem innych.
Szuryzmem jest sianie nienawiści do wszystkich ludzi pod byle pretekstem i często ci ludzie odwracają się i zaczynają szkalować kiedy nie pracuje się w ich mniemaniu lub wyraża wątpliwości.
Mam na myśli skrajną paranoję j wykorzystywanie pedofili dla własnych celów co ostatecznie szkodzi także dzieciom.
@Skorvez_957_: Co to znaczy wykorzystywanie pedofilii do własnych celów? Ludzie po prostu wygarniają typowi, że jest w #!$%@? podejrzany Pizzagate jest przypadkiem w którym opisany przeze mnie koleś jest broniony przez media i szefostwo policji Waszyngtonu, stąd też "gate", bo instytucje których interesy pokrywają się z elitą kraju próbują temat ukryć.

To nie ma nic do braku logiki i dobrej woli. Tu chodzi o wskazanie potencjalnie chorych ludzi egzystujących w systemie
@oligopol: Szury cierpią na syndrom mesjasza i każdy kto nie trzyma z nimi (nie jest wyznawcą ich wszystkich nauk czyli prostych prawd zmieszanych z czystym kretynizmem) jest cenzurowany, wyzywany od pedofilów, reptilian, ciemnych sił, masonów, żydów itd. Bo ma zaślepionych wyznawców w których skupia nienawiść na tych którzy się na nim poznali. To że ktoś krzyknie NWO, spisek, masoni itd. nie znaczy że muszę mu wierzyć a tak robią szury że
@Skorvez_957_: W ogóle nie odnosisz się do tego o czym piszę. Chyba nie za bardzo rozumiesz temat i ludzi o których dyskutujemy, to nie jest nic w stylu interpretacji dostawcy pizzy jako pedofila, tylko podejrzanych osób o podejrzanych pedofilskich zachowaniach/zainteresowaniach. Na tym polega całe podejrzenie. Według mnie sam masz myślenie szura, bo nie potrafisz dyskutować na dany temat, a to jest jedna z cech prawdziwych szurów, zacietrzewienie.
oligopol - @Skorvez957: W ogóle nie odnosisz się do tego o czym piszę. Chyba nie za b...

źródło: comment_1609782913wS26QwjjsRfYXRbhLz2Zix.jpg

Pobierz
@oligopol: Ale to nie ja wymyślam te rzeczy tylko szury które wykorzystują kontrowersyjne tematy dla własnych celów i to co cały czas jest dyskusja. Jeśli każdy kto nie popiera szurskiego toku myślenia jest określany per żydzi, masoni, pedofile, sataniści to ja dziękuje za taką opozycję. Trzeba ich zwalczać, tępić za to jak niszczą biednym ludziom psychikę. Jeśli choć jednego uda mi się wyciągnąć z iluzji wykreowanej przez jakiegoś cwaniaka który nawiasem
@Skorvez_957_: Ale dalej mijasz się z tematem. Alex Jones nie wymyślił tych zarzutów tylko je przejął z internetów i w znanym sobie stylu oszołomsko przedstawił temat, że Hillary Clinton porywa i morduje dzieci, a obiektywne stanowisko powinno brzmieć tak - istnieje szajka osób z głębokimi znajomościami wśród polityków i ekstremalnie podejrzanymi zachowaniami, to jest to co zapoczątkowało te zarzuty.

Ty nazwałeś to wymyślonymi głupotami, a ja mówię - te podejrzane zachowania
@oligopol:
I o to także mi chodzi że być może prawdziwe informacje są przerabiane na styl popularno-spiskowy la pudelek np. ''chcesz zobaczyć jak Katy Perry je dzieci z rożna to wpadaj do nas''.
Przetrwałem nie jednego szura który pozornie chce ratować sprawę. Przez ponad 5 lat wierzyłem w takie coś jak handel dziećmi dopóki na poważniej nie zabrałem się za temat i okazało że problemem nie są adopcje jako takie chociaż
@Skorvez_957_: No to co masz w Hampstead to zeznania dzieci, a je można zmanipulować. W przypadku pizzagate mamy indywiduum które zasiada i przyjaźni się z elitą USA blisko prezydenta i nie tylko, uprzedmiatawiające/seksualizujące małe dzieci na swoich własnych profilach internetowych i piszące o morderstwie w kontekście jakiegoś podejrzanego zdjęcia, interesujące się dniami adopcji, czy sztuką przedstawiającą ofiary pedofilii w sugestywnych pozach. Więc to jest zupełnie inna para kaloszy, a w zasadzie