Wpis z mikrobloga

@cr_7: nie lubię toptoysów. U nich to loteria jak zapakują zestaw (a userów na allegro to chyba teraz 4 mają xD).
Raz ładnie w kartonie i wszystko cacy, innym razem okręcą tylko stretchem i zestaw dostaniesz #!$%@?. 21322 jest duży i ciężki - jak nie pójdzie w ochronnym kartonie, to dostaniesz mielonkę. A ja nie chcę ryzykować
@cr_7: al w sensie al.to? Oni ostatnio bardzo ładnie pakują. Kupowałem tam ostatnio kilka razy i za każdym razem duże pudło + dmuchane torebki w środku. Zestawy doszły bez uszkodzeń. To samo miał brat - u niego paczka też idealnie zabezpieczona.
Raczej bym powiedział, że jak #!$%@? pudło to wildberries, empik/livro albo toptoys xD
@cr_7: no o tym samym sklepie mówimy. I pamiętam tamte posty. Fajną promkę mieli wtedy, ale ładowali 21322 w za duże pudełko zewnętrzne. Nawet w tamtym wpisie ktoś wrzucał drugie zdjęcie i było takie same pudełko i obydwa wklęśnięte do środka xD
@damw: Dobrze, ze chociaz konto tu maja to może bardziej skromnie do wyjaśnienia jak jakiś problem.
Dobrze, ze już poprawa i lepiej pakowane
Dobrze, ze chociaz konto tu maja to może bardziej skromnie do wyjaśnienia jak jakiś problem.


@cr_7: ja tam nie widzę problemu. Dojdzie uszkodzone (a przy takich dużych pudełkach widać od razu czy rzucane czy nie), to nawet nie odbierasz, albo odbierasz i od razu odsyłasz (jeśli jednak na kartonie ci zależy).
@damw: Ta to jest opcja żeby odesłać albo cos, jednak i tak jest zawód i taka loteria to średnio się chce.
Chyba jutro/wtorek już wybiorę jakiś zestawik pierwszy bo chhba najlepiej tak od 04/05? Jest szansa, ze jakeis dostawy dojdą i ceny się zmienia po tych świątecznych zakupach
@damw: W alto źle pakowali, i nagle zaczęli lepiej, może gość, który tam pakował znalazł pracę w tym drugim sklepie. Już nie śmieszy jak trzeba tłumaczyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@E-Seven: ale przecież cały czas gadaliśmy o tym samym - al.to. Jakiś czas temu były problemy z paczkami, i ostatnio nagle zaczęły być zajebiście pakowane :)
@cr_7: dostawy mają już dzisiaj w nocy ;) Przynajmniej jakiś czas temu mi tak w jednym sklepie mówili, że klocki im bardzo często w niedzielę w nocy już przychodzą, żeby od samego rana były już w sklepie na stanie.
Podejrzewam, że właśnie dlatego, ten 21322 tak tanio dzisiaj już się dało kupić - gość już dostał dostawę