Wpis z mikrobloga

Kupiłem żonie na święta ekspres do kawy, totalnie zajebista sprawa, robi mi kawę co 15 minut. To dolce duppo, strato columbo i inne cuda cafe latte. Do śniadania kawa, po śniadaniu kawa, po obiedzie i kolacji to samo, już mi dupa pęka od niej, a to dopiero 3 dzień. Może się nacieszy i jej przejdzie, oby. Ale do rzeczy, jak już ekspres do kawy, to ona nie może napić się z kubka na mikołajki z imieniem, musi być już stylowy. Teraz wymyśla #!$%@? jakieś dzbanki vintydzowe czy inne mniej lub więcej sporśne nazwy. Czaicie, w sobotę 02.01 wygoniła mnie na zakupy i pokazała zdjęcie, które to podrzucam. "idz wez kup mnie takie 16, bo gości zaprosze (mieszkanie 50mkw!). No to #!$%@? do pepców smyków sryków i innych AGD, pokazuje zdjęcie z telefonu, mówię że koniecznie taki sam bo żona mnie #!$%@?, i te denko na górze też ma mieć taki wzorek i gradient kolorów, wszyscy się paczą na mnie jak na debila, ja nie wiem o co chodzi, #!$%@? znalazłem sprzedawce na internetach co ma takie coś, ale nic nie odpisują nie idzie się dodzwonić. Ta mi suszy dynie, że 4 godziny latałem po mieście i nic nie załatwiłem. Wkręciłem jej, że po świętach to pustki w sklepach, ale w poniedziałek znów mam wyruszyć na łowy i zwiększyć zasięg do 30 km, aby takie kubki znaleźć. Pomorze ktoś? Mazowsze też.

#pomocy #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zakupy #heheszki #pasta #truestory
Daveed - Kupiłem żonie na święta ekspres do kawy, totalnie zajebista sprawa, robi mi ...

źródło: comment_1609673237kmRCjPCNPQFvqhtX4THGsi.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Daveed ja pierdzielę, heca jest z tymi kubkami, zawsze #!$%@? robię jej kawę w złym kubku, zawsze miała ochotę wypić w innym. No #!$%@? zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º) przypomina mi to ta scena z kolorem koszulek we Wzgórzu Złamanych Serc ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Bunchars: a z tym to w sumie zawsze jakieś problemy. Przykładowo u mnie duży kubek ma mieścić latte i kawę, w każdy wchodzi inna porcja, a sam w sumie nie mam pojęcia czym one wszystkie się różnią bo żadnej nie piję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Daveed polecam poszukać w Duka, Home and you itp sklepach w galeriach handlowych. Tam jest pełno tego sprzętu, ja przed świętami kupiłem tam fajne podwójne filiżanki z lekkiego szkła
  • Odpowiedz
@bartez_94: wypi###dol ten ekspres przez okno i postaw normalnie słoik z kawą sypaną i po kłopocie, lejesz w obojętnie jaki kubek. Jak chce latte to robisz po poznańsku, czyli zostawiasz miejsce na mleko i żyje się łatwiej.

PS: Pamiętaj że w wariancie poznańskim nalezy nalać tyle mleka, żeby nie było miejsca na cukier

PPS: Sypaną to najlepiej najtańsza z biedronki, gwarantuje że częstotliwość parzenia kawy w Twoim domu się zmniejszy
  • Odpowiedz