Wpis z mikrobloga

Dyspute otwieram. Może mądrą, może głupią - nie wiem.
Musisz kupić auto ale masz do wybory tylko 2 sprzedawców :

- Pani Marzenka - 32 letnia kobieta, która bezwiednie jezdziła autkiem kupionym przez rodziców na osiemnastke, nie katowała, nie latała bokiem, kilka zarysowań jak parkowała pod dino. Jakieś tam wskaźniki i kontrolki są w tym aucie ale od czego to nwm, że to jezdzi to sie dziwie.

- Sebastan - 21 letni strażak ochotnik, na auto zarobił na zbiorach szparagów w holandii, #!$%@?ął kilka razy tym autem ale zawsze wymieniał części na nowe dobrej jakości, karał układ napędowy niemiłosiernie ale zawsze czekał na temperature roboczą, fan motoryzacji
Pobierz MechanicznaTW - Dyspute otwieram. Może mądrą, może głupią - nie wiem. 
Musisz kupić a...
źródło: comment_16096716824SCLku9KxRxrSivtFOfeXu.jpg
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MechanicznaTW: Auto, jak i inne rzeczy, kupuje się na podstawie ich stanu a nie ze względu na historię sprzedawcy która często jest zmyślona lub jeśli nawet nie to z pominięciem kilku, dość istotnych, szczegółów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Marzenka ma 32 lata, a auto dostała na 18. To znaczy, że samochód ma minimum 14 lat. Skoro nie wie co tam za kontrolki się świecą, to przez te 14 lat samochód pod względem technicznym był zaniedbywany. Sebek skoro ma 21 lat, to przez te trzy lata mógł je katować, ale skoro fan motoryzacji, to dbał o wszystkie sprawy mechaniczne.

@yung_jaspis: Albo probuje mi upchnąć grata doskonale wiedząc co jest z