Wpis z mikrobloga

Wpisuję tutaj, bo już mnie na czarnolistą dał, nie dając nawet możliwości odpowiedzi. Zabawa w cenzurę. O jaki wielki antykomunista i wolnościowiec się znalazł.

ha. Czyli kolesiostwo to normalne i nic z tym nie róbmy...

No brawo!

Jakim mentalnym niewolnikiem jesteś!

Żenada!

PS. Miliony się chętnie zaszczepia, manipulatorze!


@marcus1a: Gdzie mogę poczytać twoje oburzenie w sprawie nepotyzmu i kolesiostwa w spółkach skarbu państwa? To są 10 razy poważniejsze przewinienia, o tym powinieneś pisać codziennie.

Ale nie, kilka osób się dostało w kolejkę. Daje złotówki przeciwko orzechom, że takich list "po znajomości" z "ważnymi" osobistościami i politykami rządowymi jest kilka razy więcej. Tak funkcjonuje to państwo z dykty od kilku, a ty płaczesz, jakby to coś nowego było. W jakiej Polsce ty żyjesz?

Ja jestem niewolnikiem, bo nie podniecam się kolejną aferą, która jest ledwie wierzchołkiem góry lodowej polskiego kolesiostwa. Wybacz, że nie robię histerii, że ktoś ukradł kilka cukierków, jak ktoś inny obok właśnie rabuje bank.
  • 3
@marcus1a: Będzie mnie pisowski leming uczył niezależności. Tego jeszcze nie grali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie dziękuję, nie mam coś ochoty spijać samego gęstego z TVP. Ale życzę smacznego.