Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 38
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:01, Niedziela, 03 stycznia 2021. Imieniny: Arlety, Genowefy, Danuty. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Będzie oświecało nas 7 godzin i 27 minut, w zenicie znajdzie się o 11:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:34. Ciemna noc zapadnie o 17:05, ale gwiazd można wypatrywać od 16:18.
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @omi-omi @mobutu2 @petla_sprzezenia @Hansim33 @unizony_czlonek @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @AllGoesWrong @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @Syskiev @piupiulaserem @AllGoesWrong

Dzień dobry,
W Szczecinie śnieg właśnie zaczął padać. Ruszamy w las, trzeba sprawdzić co tam Natura w nowym roku ma do powiedzenia.
za @algus tęsknimy, jak pkusuje to słuszna uwaga że żyw. Chyba go wirus nie dopadł...

Ja na 6 Króli nie mogę,
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @kolorowe_skarpetki: @piupiulaserem: i reszta. Witajcie Drodzy! Dziś kolejny dzień pracy zdalnej, więc życzę Wam miłego wypoczynku i uciekam ;-)

Skoro dziś niedziela, to proponuję odrobinę
Dzień dobry, u mnie spadła odrobinka śniegu który prawie cały już stopniał. Jestem zadowolony z ostatniego tygodnia gdyż udało mi się w miarę regularnie biegać, teraz byle tak styczeń utrzymać i później będzie już łatwiej a latem będzie mozna coś ambitnego zaatakować.
@omi-omi: rondo śródka jest miejscem gdzie chyba codziennie coś się dzieje dlatego radzę tam uważać.
Trzymajceie się, miłego dnia!

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @