Wpis z mikrobloga

Okej tak dla suchoklatesa to na codzien to lepsza bieżnia czy orbitrek? (chciałbym kondycje i troszkę mięśni) Szukam czegoś do 2k i myślę że takiej maszynki nie odpuściłbym tego tak szybko jak ćwiczonek domowych na macie gdzie szybko się zniechęcam ()
#mikrokoksy
  • 22
  • Odpowiedz
@Rudszy_132 sama bieżnia lub orbitrek dużo nie da bo to bardziej cardio, ale jak pytasz to według mnie lepszy orbitrek bo jednak ramiona bardziej będą pracować. No i jak chcesz budować mięśnie pamiętaj o dodatnim bielansie kalorycznym
  • Odpowiedz
@Adrmer: jem 3 posiłki dziennie, zero słodyczy i bez białka na wieczór bo gdzies wyczytałem że nie zdrowe XD a no i w sobote i niedzele jem co chce ale to nei znaczy że jakoś super niezdrowo po prostu jem co chce. Więc ani nie jestem gruby ani super chudy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rudszy_132: mięśnie rosną od podnoszenia ciężarów, kurczenia i rozciągania. Jak nie chcesz tego robić to nie będziesz miał mięśni. (Chodzenie to też obciążenie mięśni czyli podnoszenie ciężarów, w tym wypadku swojego ciała, kalistenika również, nawet ta bez dodatkowego obciążenia)
  • Odpowiedz
@Coroline: ja mam orbitrek magnetyczny sapphire Tunder II i jestem zadowolona, jak na moje potrzeby. A jak chcesz zbudować mięśnie , a nie chcesz się bawić ciężarami to zacznij od TRXa, może jeszcze gumy oporowe, na pewno nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz