Wpis z mikrobloga

Dawno nie rozbierałem nic mainstreamowgo, ale może ktoś będzie chętny. Znalazłem w dobrej cenie to upolowałem - przy okazji wybadam popyt i może ktoś wybierze sobie fajną paczkę. Jakby sprawnie poszło to może poza niszą robiłbym też częściej podobne pozycje. To dobre zapachy, dobrze oceniane i w miarę popularne.
#perfumy #rozbiorka

1. Mugler - Pure Havane
cena: 1,8 zł/ml
ilość: 80ml

2. Mugler - A*Men Pure Malt
cena: 1,8 zł/ml
ilość: 80ml

3. Ralph Lauren - Polo Red Extreme
cena: 1,0 zł/ml
ilość: 100ml

4. Dolce & Gabbana - The One Royal Night For Men
cena: 2,3 zł/ml
ilość: 80ml

5. Hermes - Terre D'Hermes Eau Tres Fraiche
cena: 1,7 zł/ml
ilość: 100ml

6. JPG - Ultra Male
cena: 1,6 zł/ml
ilość: 100ml

Zestaw 6x10ml = 130 zł (60ml ze szkłami i paczkomatem).
Oczywiście możecie wybierać numerki i ilości wedle uznania.

Liczę, że jak zostanie dla mnie 20-30ml z każdego flakonu to domknę się w budżecie i bez problemu rozleję oraz częściej będę wracał z mainstreamami. Jakby miało zostać więcej to najwyżej będę musiał ograniczyć rozbiórki.. :( Natomiast jak będzie "za dużo" chętnych to w razie czego zamówię więcej niż 1 butlę jak jeszcze znajdę w dobrej cenie (ale i tak jej nie oddam, tylko dekanty). Nie widziałem ostatnio podobnych rozbiórek, mam nadzieję że to nie dlatego, że nie opłaca się tego robić ;)

Z uwagi na niską cenę odlewam od 10ml, flakony zostają ze mną. Też weźcie proszę pod uwagę, że przy kilku pozycjach jest więcej roboty, więc może mi trochę czasu zejść z ogarnięciem wszystkiego - ale będę na bieżąco informował.
Dekanty 10/15/20/30/50 po 2,5zł
Piczkomat 13zł
Jakby komuś było mało to na pw mogę dodatkową listę podesłać po deklaracji na kilka powyższych pozycji.

Pobierz
źródło: comment_1609601296tn0Qb9e8qAAw5SuPgvrKsn.jpg
  • 70
Zostało:
1. Mugler - Pure Havane = 40ml
2. Mugler - A*Men Pure Malt = 40ml
3. Ralph Lauren - Polo Red Extreme = 70ml
4. Dolce & Gabbana - The One Royal Night For Men = 50ml
5. Hermes - Terre D'Hermes Eau Tres Fraiche = 50ml
6. JPG - Ultra Male = 80ml