Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KotyczCzis: może oznaczać, że samochód stał długo na placu i sie akumulator rozładował i trzeba ponownie wpisać kod do radia. Jeśli to jest auto z komisu

właściciel powinien mieć kod do radia, bez kodu nie zadziała
@KotyczCzis: to nie od tego, te radia można wyciągać itp. i nic się nie stanie. Dopóki reszta elementów będzie zgodna z tym co to radio ma zapisane to będzie działać. Wiecej masz na forum, kiedyś o tym czytałem, bo chciałem u rodziców w corsie wymienić na lepszy model radio i wyświetlacz.
@KotyczCzis: a jaki dokładnie tam błąd wyskoczył?

"Migający napis DISPLAY SAFE = wyświetlacz nie pamięta radia, ale pamięta auto

Migający napis DISPLAY SAFE i pod spodem PROGRAM DISPLAY = wyświetlacz jest jak nowy, nic nie wie, nic nie pamięta i trzeba z nim pogadać TYLKO TECH2"
@KotyczCzis: ok, to rzeczywiście ten model potrzebuje kodu. Te wcześniejsze informacje dotyczą innych modeli radia, którą są najpopularniejsze w Oplach.
Na forum znalazłem:
"Radyjko jest produktem firmy BOSCH. Nie jest logowane do auta mimo, że pracuje na szynie CAN. Każdorazowe odłączenie od zasilania blokuje radio i konieczne jest podanie cztero cyfrowego kodu.

Kod to ostatnie cztery cyfry w ciągu liczb poniżej długiego kodu paskowego na samym dole naklejki na radiu."

https://astraklub.pl/viewtopic.php?f=10&t=834750