Wpis z mikrobloga

  • 2
@basssiok lepiej skorzystaj z porady dietetyka. Mniej frustracji będzie. To tylko jedzenie, bez dobrego bilansu i nawyków nie zdziałasz tym cudów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@basssiok: jeśli dalej interesujesz się tematem. Ja na huelu i obecnie konkurencji Supersonic jestem od roku. Zastępuje mi śniadania i kolacje, obiady jem normalne. Czasem oczywiście zjem jakieś pieczywo zamiast Supersonica, ale to rzadkość. Jak mam ochotę na chipsy, piwo czy słodycze to sobie nie odmawiam. Do tego świeże owoce i warzywa.

Chodziło mi o zbilansowane posiłki, które szybko przyszykuję. I pod tym kątem jest ok.

Nie jedz tylko jedzenia z
  • Odpowiedz
  • 0
@brck89 kupiłem póki co huel, 2 paczki. Jak zjem będę testował inne wynalazki.

Mam tak samo, że dwa razy dziennie huel i normalny posiłek. Tego jedzenia nie mam zamiaru zamawiać, wolę sam coś ugotować.

Jestem na etapie jedzenia pierwszej paczki, jakie będą efekty na przestrzeni kilku miesięcy zobaczę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal-mich: nie da rady, musisz dwa opakowania wziąć. Kod NEWME obniża cenę o 30zl

@przemmek113: dużo tańszy, ok. 70zl bez kodów rabatowych, czyli z kodem 100zl (mam na myśli zamówienie 2 opakowań)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brck89: zrozumiałem że opakowanie za 70zl. W każdym razie i tak wychodzi mi 230 supersonic za 30 porcji vs 265 huel za 34 porcje (nie licząc rabatu 50zl na pierwsze zamówienie)
  • Odpowiedz
@przemmek113: lol, zapomniałem, że jest jeszcze zwykły Huel (biały). Tego nie warto, bo ma dużo słabszy skład. Jeśli już to tylko Black Edt. Jak porównasz składy Huel Black z Supersonic to i tak Supersonic jest górą. Do tego wygrywa ceną.
  • Odpowiedz