Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki z #gotowanie jaki ręczny blender polecacie? Chciałem dla żony na urodziny zamówić, jakiś z górnej półki, bo miała dwa z dolnej i obydwa zajechała. Dużo blenduje owoców i warzyw dla dzieci poza tym jest rodzinnym cukiernikiem wiec co święta duża ciast piecze i tam też chyba czasami coś musi zblendowac.

#pytanie #kuchnia #jedzenie
pablo397 - Mirki z #gotowanie jaki ręczny blender polecacie? Chciałem dla żony na uro...

źródło: comment_1609577466r6fDmEj1xSx5tgbJeCXPIi.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pablo397: jakikolwiek boscha najlepiej zestaw z wszystkimi dodatkami, mam już 5 lat i nie do zdarcia tylko ice crusher zajechałem bo się rozsypał o dziwo na mrożonych truskawkach ale wcześniej sporo się narobił ;) eektroluxy i inne kupy wytrzymywały po roku i silnik padał za to w boschu kultura pracy samego silnika to niebo a ziemia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pablo397: ja bralem 2 miesiące temu bosha z silnikiem 1000w i jest super. Tak kremowej zupy poprzednik nigdy nie zrobił.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablo397: wszyscy piszą, że mocy w brud. Jednak pamiętaj, że blender nie ma odprowadzenia ciepła i wentylatora silnika. Lepiej zastanowić się nad robotem kuchennym.
  • Odpowiedz
@pablo397: jedno powiem: na pewno nie kupuj tefala. Mam quickchef i jest to tak fatalnie zaprojektowane g... ze szkoda gadac. Jeden z pojemnikow pekl przy pierwszym blendowaniu od wibracji (zbyt twardy plastik). Ostrza maja taka geometrię, ze kreca sie, ale nic nie mieszają góra-dół: co chwile musisz mieszać recznie lyzka. Koncowka ma tak małe dziury, ze nic przez nie nie wychodzi i sie co moment zapycha, trzeba wygarniac. Niewygodne przyciski
  • Odpowiedz