Wpis z mikrobloga

@Goodie_pl dlaczego przy transakcjach przy droższych rzeczach są nieścisłości w wielkości caschback, a gdy zgłosi się do was problem to cały czas walicie ściemę od 3 tygodni że "trzeba czekać w kolejce na odpowiedź" ?! Czy mam to rozumieć że to jakieś oszukiwanko póki użytkownik sam nie połapie się że dostał dużo mniejszy caschback niż powinien?? #oszukujo #goodie #cashback #aliexpress
ROCKNROLLLA - @Goodie_pl dlaczego przy transakcjach przy droższych rzeczach są nieści...

źródło: comment_1609531999GiEhYw3pYLTjvE9gibqXiT.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@ROCKNROLLLA a u mnie jest ok, dużo kasy wypłaciłem. Czasami polecieli w kija np za 200 złoty na allegro dali mi 30 groszy. Ale często w euro coś kupuje za 6 tysięcy np to dają mi 120 złotych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ROCKNROLLLA: musisz aferę robić na wykopie, bo tylko to działa. Jak się #!$%@?łem ich chamską zagrywka i napisałem na wykopie dluuugi post to nagle się ogarnęli. Niestety czekam na cashback za zamówienie za 1300zl. Oczywiście nie naliczyło z automatu bo to nie gówno za 3$. Pewnie zaraz będzie znowu wpis na wykopie bo albo nie zaakceptują wogole albo zaakceptują ten najniższy 1%
  • Odpowiedz
@schreder: może znalezisko na głównej na temat takich ich praktyk nieco by ich otrzeźwiło. Odpływ użytkowników zapewne znacznie mniej się im opłaci niż takie fikołki, które robią z obliczaniem wielkości cashback.
  • Odpowiedz
@ROCKNROLLLA: Odkąd gospodarkę niszczy koronawirus wszystkie (dosłownie) strony cashback lecą w #!$%@?. PlanetPlus nie naliczył mi zakupu za ponad 1000 zł na Ali i nie da się reklamować transakcji, bo nie. Zakup robiłem za pomocą czystej przeglądarki Firefox bez żadnych dodatków i z wyłączoną wszelką ochroną. Na Yazing i Givingassistant naliczyli mi kliknięcie w sklepie ale w pending mam 0$ od ponad dwóch tygodni. Ogólnie szkoda czasu na tych złodziei.
  • Odpowiedz
Zgadza się. Problemy bywają u wszystkich. Ale to co robi #goodie to totalne dno.

Dlatego przeniosłem się do #cashgoback i chyba zostanę tam na dłużej. Też są problemy z naliczaniem z Allegro, ale reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 48 godzin (a czasem nawet 24) i jak na razie 100% pozytywnie. Reklamacja z Aliexpress zdarzyła się jedna na kilka zakupów i również rozpatrzona pozytywnie w ciągu jednej doby.
Przechodzą nawet zakupy wyszukiwane i
  • Odpowiedz
@ROCKNROLLLA: Do weryfikacji transakcji potrzebujemy daty, kwoty zakupu, nazwy sklepu oraz adresu e-mail, którego używasz w aplikacji goodie. Czy mógłbyś podesłać nam te informacje na priv? Dowiemy się, dlaczego wystąpił problem z transakcją.
  • Odpowiedz