Wpis z mikrobloga

Pierwszy stycznia a mi wy*****o partycje dysku, dobrze ten 2k21 się zaczyna, może ktoś będzie w stanie doradzić co z tym zrobić żeby nie spieprzyć sprawy. Ogólnie chyba po prostu coś spowodowało u mnie jedynie usunięcie partycji z windowsa, dlatego liczę że dane da się w jakiś sposób prosto odzyskać, a zależy mi na nich bo mam tam licencje do programów które są mi aktualnie potrzebne. Okres noworoczno-weekendowy utrudnia dostęp do jakichkolwiek serwisów więc muszę działać na własną rękę. Próbowałem przywrócić partycje Testdisk-em jednak efekt taki że partycja 0 bajtów i win woła o formatowanie, w testdisku ogólnie wykrywa partycje ale nie da się podejrzeć plików, dysk nvme (kiedyś bawiąc się w uefi-gdy wszystko było ok - też nie dało się z tego poziomu podejrzeć plików - dysk działał jedynie w windowsie). Ogólnie będę wdzięczny jak ktoś doradzi co mogę zrobić tak żeby nie spieprzyć całkiem sprawy i przywrócić partycje.

#serwispc #komputery #ssd #problem #windows10
fctr - Pierwszy stycznia a mi wy*****o partycje dysku, dobrze ten 2k21 się zaczyna, m...

źródło: comment_1609520069N87xKyMESlbTio6IKsj0w8.jpg

Pobierz
  • 10
Skończyło się tak że przy pomocy DMDE odzyskałem większość plików z dysku i postawiłem partycje od nowa, to co było dla mnie najważniejsze działa. Dzięki za podpowiedzi @thority