Wpis z mikrobloga

Mirki klika pytań od "powrotowca" :D

1. Czy jest jakaś alternatywa dla innkeepera, który nie jest już wspierany? Śledziłem swoją kolekcję na hearthpwn i synchronizowałem innkeeperem. Szukam czegoś na zastępstwo, śledzenie posiadanej kolekcji, statystyki kart i fajnie jakby miał pity timery i jakieś statystyki otwieranych paczek.
1.5 Jakie są aktualne stronki programy do: meta decki, picker helper na arene, deck tracker?

2. Czemu wszyscy grają ustawki? To daje jakieś pkt w competitve hs? Czy po prostu mniejsze rng niż na rankedach?
3. Must have legendy (typu dr Boom :D ) z obecnego standardu (od Rise of Shadows liczcie bo tam tez nie mam pełnej kolekcji)? Czy jakieś ciekawe archetypy pojawiły się w 2020? Czy są jakieś stabilne i grywalne archetypy w które warto zainwestować pył?
3.5 Jakieś fajne wzmocnienia w 2020 wyszły do archetypów talii na dzicz - chodzi mi o reno decki, secret mage, demon-control lock, highlander mage?

4. Rozumiem że nadchodzący dodatek w 2020 raczej standardowo ~kwiecień?
5. czytałem coś o mini-setach, co to i kiedy ma wejść?
6. Warto kupować karnet karczmarza czy 50lvl na f2p można spokojnie zrobić?
7. Jakie questy (do ilu golda czy jak tam teraz ten surowiec się zwie xD) dzienne/tygodniowe rolować?
8. Co dają punkty osiągnięć?

Będę bardzo wdzięczny jak komuś będzie się chciało na jakieś pytania odpowiedzieć ()

#hearthstone
  • 6
@Lewo 2. Ustawka to najlepsze co jest obecnie w hs. Punkty to swego rodzaju ranking, bez nagród.
4. No raczej plus rotacja.
6. Idzie zrobić bez wspomagaczy.
8. Nic konkretnego.
odnośnie 1, z tego co widzę to
firestone (overwolf) -> śledzenie kolekcji (jest pity timer)
hearthstone deck tracker -> deck tracker, decki na stronce, kolekcja + uwzględnianie kolekcji przy przeglądaniu decków
hearth arena companion (overwolf) -> picker na arene
@Lewo: 1. Firestone jeśli zależy Ci na ficzerach pokroju pity timera.
1.5 Meta decki - vicioussyndicate jest najlepszą opcją, chyba że chcesz szybko korzystać z fluktuacji w mecie i rankingi cotygodniowe Cię nie zadowalają, wtedy HSreplay, ale ma to sens jedynie z kontem premium
2. Fajna rzecz, jak się jest znudzonym rankedami, przyjazna dla F2P, pewnie też ciekawsza do oglądania dla postronnych, ja sobie odpuściłem i skupiłem się na rankedach, ale
@Lewo:
6. W połowie cyklu dodatku się zdecydowanie nie opłaca, chyba że nie grasz za wiele, a mega mocno zależy Ci na portrecie za 50 lvl. Jeśli grasz sporo, to nawet bez karnetu jesteś w stanie wbić 50 lvl bez większego wysiłku, nawet zaczynając od teraz.
7. Te męczące. xD Za wygraną w Duelsach/BG/Bójce jeśli ich nie grasz, te na granie Corruptów, Old Godsów jeśli ich nie masz itd. Jak chcesz
@koszmareq69:

pity timer spoko rzecz jeśli ma się zaległe dodatki i patrzę gdzie inwestować.
chociaż dają fajne promki dla powracających graczy. najpierw 2legendy + 40pakietów (rok smoka) za 20euro, a teraz 45 pakietów (15lunomrok, 30 scholomancjum) + 3 legendy za 30euro. Szkoda ze ograniczony czas na to, bo zwykle nie kupuje ale jeśli kupowac to teraz :D

3. Właśnie staram się nie craftować decków które są top, tylko te które wydają