Wpis z mikrobloga

#muremzawalentym #muremzawalentym #muremzawalentym #muremzawalentym #muremzawalentym

@aa-aa @asp140 @retromenager: Tak mnie przeorałeś że jak tylko ci przypomniałem że lajt się skończył i trzeba jechać z Bielska do Poznania Motylka ratować przed wściekłym alfonsem bo nie ma 5000 zł to natychmiast zrozumiałeś że mam rację i dlatego zniknąłeś z Wykopu. Jedź do Wrocławia mnie szukać lepiej, ale wiedz że mnie tam nie znajdziesz - BO NIE JESTEM WALENTY. Uczepiłeś się mnie bo nabrałeś się na bejta od wykopków, liczyłeś że wykorzystasz Diamentowego Króla do wybielenia swojego wizerunku - no przykro mi, bo ja nim nie jestem, to raz, a dwa: nawet prawdziwy Diamond jedyne co do ciebie odczuwa to czyste lekceważenie. Strasznie sobie schlebiasz jeśli myślisz że Walenty wspomni o tobie w kontekście działalności poza uniwersum - zrozum, że nie jesteś wcale taki interesujący, każdy ma wywalone na twoje życie prywatne, na twoją kobietę, rodzinę którą SAM SIĘ TYM AFISZUJESZ w jakiejś zboczonej manii ekshibicjonizmu. I z tą świadomością sobie żyj Marian - że masz największego fana w mojej postaci który jest w stanie wydobyć z ciebie twoje najlepsze atuty - i którego nigdy nie poznasz osobiście, bo w przeciwieństwie do ciebie nie afiszuję się swoją prawdziwą tożsamością w Internecie i nie robię z siebie męczennika - jestem wariatem: ale anonimowo w Internecie, i rozumiem że inni też chcą oddzielić swoją internetową działalność od tej w prawdziwym świecie - nie mieszam tego z prawdziwym życiem, w przeciwieństwie do ciebie, ŚMIERTELNIE POWAŻNY CZŁOWIEKU, który musi na filmach udaje wielkiego madafakę bo za pomocą GeekPranka wystalkował swojego kolegę z którym reżyseruje film z przeprosinami. To jest fiksja. xD

Idź lepiej do toalety i koniecznie spuść żyletki w kiblu żeby cię nie kusiło, poszukaj jakiegoś telefonu zaufania albo zadzwoń na policję jak uważasz że tak bardzo cię boli "nękanie" ciebie przez Internet. Zrób w końcu coś dobrego dla siebie a nie znęcasz się nad sobą i swoimi bliskimi, o dwóch menelach i biednej kobiecie z drugiego końca Polski która chce sobie po prostu zarobić w tych ciężkich czasach uczciwą pracą nie wspominając.

Odważny krok że mnie dodałeś na #czarno, wcale nie widać że się mnie boisz i trzęsiesz portami przed internetowymi psychopatami (o alfonsie z Poznania nie wspominając, uratowałeś ty chociaż tego biednego Majora przed mantem czy wolałeś w tym czasie pisać listy z błaganiami do jutuby krakowskiej? Nie odpowiadaj bo można się domyślić, ty masz wywalone na wszystko i wszystkich poza sobą samym XD) ale ludzie i tak będą mogli przeczytać moje wpisy. To że czegoś ty nie widzisz nie znaczy że tego nie ma. Pamiętaj o tym gdy ci następnym razem witaminowy Rafałek zawiąże ci oczy w jakimś leśnym kurorcie w Słowacji.

#kononowicz #muremzawalentym #patostreamy

#muremzawalentym #muremzawalentym #muremzawalentym #muremzawalentym #muremzawalentym
  • 2
  • Odpowiedz