Wpis z mikrobloga

@Kotniepies: gowno mnie interesuje co ten nieudolny rząd uważa, ale skoro nie potrafią stanowić przepisów i nie rozróżniają rozporządzen, ustawy a stanu nadzwyczajnego- to tak, mam w dupie ich bo sady będą uniewinniać.
Jak rozkaza na twitterku nosić pampersy od jutra to tez potulnie założysz?
@utede: rozróznijmy dwie rzezy :p
durne przekrzykiwanie się debilnymi wpisami

a stan faktyczny i orzecznictwo sądów :p

Znasz kogoś kto nie dostał mandatu za kupowanie flachy 1.01.2021 podczas batalii w sądzie?

Ja jestem mądrym polakiem i kupiłem alko wracając z pracy. Kupiłem tyle, aby mi starczyło. Mój czas to pieniądz. Cięzko zapracowałem na ten pieniądz. Myślisz że mam czas marnować dni i tygodnie na durne batalie z sądami? Ha... nie. Nie
@Kotniepies: ale skąd założenie ze popieram wyjście po alkohol? Niech każdy robi co uważa, a Wypunktowałem tylko brak przesłanek na mandat. Jak zatrzymają auto i będą wmawiać ze popełniłeś wykroczenie to tez przyjmiesz „dla świetego spokoju”? Gratuluje podejścia w takim razie.
Od „idiotów” to sobie znajomych wyzywaj, bo jak widać szybko argumentów brakuje
ale skąd założenie ze popieram wyjście po alkohol? Niech każdy robi co uważa, a Wypunktowałem tylko brak przesłanek na mandat. Jak zatrzymają auto i będą wmawiać ze popełniłeś wykroczenie to tez przyjmiesz „dla świetego spokoju”? Gratuluje podejścia w takim razie.

Od „idiotów” to sobie znajomych wyzywaj, bo jak widać szybko argumentów brakuje


@utede: a w życiu :p nigdy nie przyjmę mandatu który się nienależy

ale mówię jaka jest sytuacja :p jeśli
Na stacji wiadomo ze drogo, jak kupowałem jagera w monopolowym to płaciłem 60 zł za butelkę 0,7


@kicekxxd: W Auchan z tydzień temu kupiłem 0,7 jagera w opakowaniu prezentowym z dwoma kieliszkami za 50 zł.