Wpis z mikrobloga

Hej. Aktualnie używam Xiaomi Mi MIX 2s i szukam nowego telefonu, raczej małego wymiarami w stosunku do obecnych patelni, max wysokość 155mm.
W zasadzie oprócz wymiarów zależny mi na zdjęciach nocnych. W mix 2s używam gcam'a i porównując zdjęcia nocne do pixela 5 to pixel nieznacznie, moim zdaniem, wyprzedza mix 2s (mają ten sam czujnik). Myślałem że po prawie 3 latach kupię telefon który wyraźnie lepiej sobie będzie radził ze zdjęciami nocnymi.
Ktoś coś poradzi? Muszę wymienić telefon bo ten nam stłuczony, padnięta bateria, porysowane szkło od aparatów, przerywający głośnik podczas rozmów.
#xiaomi #smartfon #mimix2s #pixel #fotografiamobilna #telefony #smartfony
  • 23
  • Odpowiedz
@nieludzki666: niby taaaak, ale powiem Ci że telefon sam w sobie daje radę, nie wiem ja w zasadzie nie używam telefonu do niczego innego jak yt/social media/bank/aparat więc w zasadzie taki iOs jest spoczko, sam mam teraz androida i będę zmieniał na iphona niedługo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W tym momencie mija ponad 24h od momentu naładowania do 100%. Obecnie Bateria wskazuje 32%
Kilka rozmów,.ponad godzina muzyki, komunikatory, i ciągłe sprawdzanie powiadomień.... Jest dobrze...
  • Odpowiedz