Wpis z mikrobloga

@Fandroid: Mamy przecież Pinephone, więc pierwsze koty za płoty :D No i podobno Linux jest też (czysty w miarę) w nowoczesnych-klasycznych telefonach (a gdzieś o tym czytałem, że produkują własny system imitujący klasyczne telefony.
@Fandroid: Sam myślę o Pinephone, bo mam Galaxy Note 2 (z Custom Rom) i starcza, więc Pinephone też może. Jest faktycznie niszowy, ale cała społeczność jaka się zbudowała w okół tego telefonu niszowej firmy to coś pięknego.

Jeśli Pine będzie się rozwijać to może być o tej firmie bardzo głośno

Tumpleweed


Tumbleweed chyba xd
Tumpleweed


@fervi: Dzięki bardzo, poprawiłem. No i dzięki za spojrzenie do tekstu :) Niewielu osobom chce się czytać lub chociaż przeglądać dłuższe teksty :)

Pinephone jest niszowy, ale to akurat nie jest zarzut z mojej strony. Jeśli coś jest dobre, to mnie nie interesuje ile osób nad tym pracuje :P
Chodzi mi tylko, że jest jeszcze w powijakach. Dla ciekawskich i czekam, aż zmobilizują się i wypuszczą takie Manjaro na smartfony.
@fervi: zmienia się, ale nie powiedziałbym, że mocno. Mocno powinno być po pierwszej prezentacji Ubuntu Touch. Był przestój/cisza i dopiero powoli wracamy do tematu. Oczywiście, od strony programistów pewnie działo się wcześniej i to dużo, ale ja patrzę od konsumenckiej strony bardziej.