Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 104
Gwiazdowski jak zwykle z RiGCZem. Największym idiotyzmem bialorycerzy i cucków było uczestnictwo w #strajkkobiet. Myślą, że gdy ułatwią kobiecie seks bez zobowiązań, to prędzej będzie ich kolej. Ale to tak nie działa
#bekaztwitterowychjulek #przegryw #blackpill #bekazlewactwa #polityka
Pobierz Piwniczny_haker - Gwiazdowski jak zwykle z RiGCZem. Największym idiotyzmem bialorycer...
źródło: comment_1609370876oM8JFB9N9oi7yJVTYkRqdV.jpg
  • 51
@Sonnenschutzsysteme: jest zwolennikiem kompromisu który z wolnością ma tyle wspólnego co kuce z higieną osobistą, nie mam problemu z tym że ktoś jest zwolennikiem tego kompromisu, rozumiem argumenty takich osób, ale niech tacy ludzie nie kreaują się na wolnościowców bo nie mają oni z nimi nic wspólnego i kreują wśród społeczeństwa obraz libertarian jako katolickich szurów którzy nie lubią podatków
@Sonnenschutzsysteme: a kiedy niby zaczyna się to ludzkie życie? Zarodek bez mózgu i układu nerwowego to już życie czy jeszcze nie? A i rozumiem że skoro jesteś za zakazem aborcji jesteś równocześnie za zakazem jakiegokolwiek zabijania zwierząt czy roślin nawet na cele spożywcze, no bo przecież to też jest życie i w dodatku o wiele lepiej wykształcone i świadome niż kilkutygodniowy ludzki płód
a kiedy niby zaczyna się to ludzkie życie?


@OddajButa123: Powstanie zygoty, dawno ustalona rzecz.

Zarodek bez mózgu i układu nerwowego to już życie czy jeszcze nie?


Rośnie, rozwija się, pobiera energię i materię z otoczenia (ciała matki). Tak, to jest życie.

A i rozumiem że skoro jesteś za zakazem aborcji jesteś równocześnie za zakazem jakiegokolwiek zabijania zwierząt czy roślin nawet na cele spożywcze


#!$%@?, to by miało zastosowanie tylko gdybym był
Największym idiotyzmem bialorycerzy i cucków było uczestnictwo w #strajkkobiet. Myślą, że gdy ułatwią kobiecie seks bez zobowiązań, to prędzej będzie ich kolej. Ale to tak nie działa


@Piwniczny_haker: Jednym z największych idiotyzmów pewnej grupy społecznej było zrównanie tego strajku z białorycerstwem i cuckami. Popieram strajk bo nie chcę aby moja siostra musiała wychowywać dziecko z ciężkim upośledzeniem. Bo nie chcę by moja dziewczyna/żona musiała przez 3 miesiące nosić, potem rodzić
kolejny który kreowal sie na wolnościowca, a koniec końców okazał sie katozamordystą w stylu krzysia bosaka


@OddajButa123: Czy ty nawet nie jesteś w stanie zrozumieć że dziecko ma też ojca i domaganie się aborcji na życzenie kobiety bez uwzględnienia decyzji ojca to nie wolność (a już na pewno nie sprawiedliwość) tylko zamordyzm jednej strony?
@Piwniczny_haker: Znów #!$%@? o zdejmowaniu majtek, kolejny który może sobie nawet nie zdawać sprawy jak wyglada rzeczywistość. Inna sprawa ze mamy XXI wiek a nadal ktoś używa argumentu ze seks=ciąża. Mentalność ludzi zniszczona przez kościółkowe #!$%@?, a księża i tak robią co chcą bo wiedza ze mogą.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piwniczny_haker: Bardzo dobrze powiedział, kompromis rzeczą świętą. Aborcja na życzenie to uciekanie od odpowiedzialności. Ludzie powinni dwa a nawet trzy razy pomyśleć zanim się zdecydują na stosunek no ale jak każdy traktuje to jak drugie śniadanie, które się wysrywa po kilku godzinach to się nawet nie dziwię temu lobbowaniu aborcji na życzenie. Jednak to co robi prawactwo z tym głąbem Bosakiem na czele jest jeszcze gorsze, rodzenie aby zmarło w męczarni