Wpis z mikrobloga

Serwisy randkowe są dla mężczyzn z dobrym wyglądem i gdy ten warunek jest spełniony, to dopiero wtedy może dojść do rozmowy. Jeśli jesteś brzydki i nie masz par, to wstaw zdjęcie jakiegoś znanego aktora. Na pewno będziesz miał więcej par niż ze swoją mordą.

Moje pierwsze konto na badoo było ze zdjęciem aktora Jana Nowickiego. Był to fotos z filmu "Wielki Szu" z 1982 roku. Nowicki urodził się w 1939 roku, więc na zdjęciu miał 43 lata. W profilu miałem podany swój prawdziwy wiek 27 lat, więc było oczywiste, że dane do siebie nie pasują.

Pisałem do dziewczyn i całkiem dużo odpisywało. Na początku rozmowy mówiłem, że oczywiście to nie ja jestem na zdjęciu. Do rozmów wybierałem dziewczyny wyglądające raczej na ogarnięte, więc najczęściej pisały, że wiedzą, że to aktor Jan Nowicki. Potem jak się fajnie pisało, to większość pytała, dlaczego nie dałem w profilu swojego prawdziwego zdjęcia. Mówiłem, że jestem brzydki, a one, że na pewno nie jest aż tak źle. Jeśli dobrze pamiętam, to jedna nawet się upierała, żebym jej przesłał moje fotki.

Ogólnie na koncie Nowickiego miałem wiele ciekawych rozmów, ale było to konto testowe, które założyłem tylko na próbę przed założeniem swojego prawdziwego konta.

Po kilku tygodniach testów usunąłem konto Nowickiego i założyłem drugie konto, już ze swoimi prawdziwymi zdjęciami. Co się okazało? Po pierwsze, znacznie mniej dziewczyn odpisywało na moje wiadomości. Wygląda na to, że dziewczyna woli pisać z wyobrażeniem faceta, który ukrywa się za avatarem znanego aktora, niż z prawdziwym mężczyzną. To akurat mnie nie dziwi.

Druga kwestia jest znacznie ciekawsza. Ze swojego prawdziwego konta napisałem do tych dziewczyn, z którymi wcześniej mi się fajnie rozmawiało i część z nich nawet odpisała. Niestety nie byłem w stanie przeprowadzić tak błyskotliwej rozmowy jak z konta Nowickiego. To, że wysyłane wiadomości firmuję swoją gęba, a nie avatarem Nowickiego, powodowało, że byłem jakiś spięty, nie potrafiłem poprowadzić rozmowy na luzie. Skutek był taki, że konwersacje niestety dość szybko umierały.

W ciągu kilku miesięcy działalności na badoo udało mi się spotkać z dwiema dziewczynami (1, 2), a trzecia odwołała spotkanie godzinę przed. Na tinderze jeszcze gorsze wyniki, bo przez tydzień miałem tylko jedną parę. Spowodowane jest to mordą 4,3/10.

Z tych powodów zupełnie odpuściłem sobie portale randkowe. Wolę poznawać dziewczyny na szybkich randkach. W spotkaniach na żywo wygląd jest mniej istotny, a ważniejsze jest ogólne wrażenie. U mnie na szczęście jest całkiem nieźle, bo za każdym razem mam jakieś pary. W ciągu roku spotkałem się z szesnastoma dziewczynami (1, 2, 3, 4). Na tinderze lub badoo taki wynik jest dla mnie zupełnie nieosiągalny.

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #tfwnogf #podrywajzwykopem #tinder #badoo #logikarozowychpaskow
wyjzprz2 - Serwisy randkowe są dla mężczyzn z dobrym wyglądem i gdy ten warunek jest ...

źródło: comment_1609362846Lvep9ffxc8tlv4KmWLRwhh.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: Oj Mirek, to nie jest tak że portale randkowe są dla ogarniętych mężczyzn, one są po prostu burdelem dla kobiet, idąc do burdelu nie wybierasz brzydkiej prostytutki mając lepszy wybór, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przekopiowałeś stary wpis. Tylko po co?


@batman1001: Wcześniej ten tekst pojawił się jako komentarz do anonimowego mirko wyznania https://www.wykop.pl/wpis/49356157/#comment-174595579. Postanowiłem dodać jako osobny wpis z odpowiednimi tagami, żeby więcej osób to przeczytało.

Ale pisząc już z normalnego konta, ujawniłeś żeś jest ten od Jana Nowickiego?


@Czaczkes: Wolałem tego nie mówić, bo wydawało mi się, że wyjdę na dziwaka.

Aa przy okazji to jak tam z tym Twoim kursem tańca?
  • Odpowiedz