Wpis z mikrobloga

@Gacrux: to zależy, jesli towarzystwo raczej malo gra to polecam "kolejkę", "wsiąść do pociągu" lub sushi go, bardziej zaawansowanym polecam terraformacja marsa, munchkina, brassa, barrage. Opcji duzo, zalezy od towarzystwa i tego czy raczej chcecie sie bawic czy intensywnie rozmyslac nad strategią
@LeeSnik: to armada. dla mnie jeden z ciekawszych ktore nie komplikują zbytnio rozgrywki. pozwala rozwijac flotę jednoczesnie z zagranymi kartami dodatkowo rozpatrywane sa konflikty morskie.
@LeeSnik: gralam z wieżą i liderami i byl to blad. Bardzo duzo nowycb symboli mocno wydłużał rozgrywke. Trzeba bylo ich szukac w kilku instrukcjach i mocno nas to znichecilo do wszelkich dodatków na dlugi czas. Moze nasza wina ze dalismy obudwa na raz no ale bywa
@SiemaNagor: wlasnie rozgrywamy, do tej pory zawsze w kooperacyjny wariant gralismy i nie jest latwo, potwory sa dość mocne, czesto bardzo ciezkie do pokonania. No i ciezko jest wykonac wszystkie cele w tym wariancie. Jednoczesnie kooperacja ulatwia odkrywanie pomieszczen i wspolnie ustala sie kolejne kroki. Niemniej ode mnie takie 3/5 mnie ta tematyka jakos nie porwała
@TragiKomediant: trudno cos polecic, wszystkie sa fajne i grywalne i zawsze do nich chetnie wracamy. Pytanie czy grasz w jakies planszowki, z jakim towarzystwem czy moze z dziećmi. Czy wolalbys kooperacje gdzie raczej sie wspolpracuje dla wspolnego celu czy raczej przeciwnie, każdy dziala w swoim imieniu i na wlasny rachunek?
@Kazadum: wiesz trudno polecic cos komus kto nic nie napisal o swoich doswiadczeniach i z kim gra. To ze gra jest animowana nie znaczy ze nadaje sie dla kazdego takie jest moje zdanie. Mozesz miec inne