Wpis z mikrobloga

@raven4444: Cześć, odpiszę Ci nieco konkretniej.

Po zbadaniu dobrze rynku, okazało się, że cała masa produktów to w zasadzie nie wiadomo co z np. C-D 30%, a czegoś takiego nie ma. Podeszliśmy do tego od innej strony. Nasze kwiaty są hodowane indoor'owo, stąd ich jakość i cena. Nasz rynek jest zepsuty i oszukany... Doskonale rozumie Twoje pytanie.

Podsyłam kilka linków i wrzucam również zdjęcie. Chciałbym Ci tylko zaznaczyć, że w zasadzie jako nieliczni, albo jedynie posługujemy się tego typu sformułowaniem: "Gwarantujemy i bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość suszu który oferujemy. Rzeczywisty wygląd suszu nie odbiega od prezentowanych zdjęć. Zdjęcia są naszego
konopnaferajna - @raven4444: Cześć, odpiszę Ci nieco konkretniej.

Po zbadaniu dobr...

źródło: comment_1609354562SJfKxCwiG3zvHoj5SavWt0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nikas: I jak tego się używa? Nigdy nie paliłem ale skoro to jest legit bez THC to spróbowałbym ( ͡° ͜ʖ ͡°)@konopnaferajna:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@konopnaferajna: prawdę piszesz, polski rynek suszu sativy jest po prostu beznadziejny. Wszędzie praktycznie magiczne 8+ c-d % co jest niemożliwe naturalnie z utrzymaniem thc w okolicy max 0.2% więc pytanie czy oszukiwane badania na c-d czy thc i dostajesz produkt który może wpędzić człowieka w kłopoty (ciekawi mnie podejście firm które to sprzedają a jedną to nawet znam i działa ona dość prężnie). Kolejne to właśnie pokazywanie zdjęcia czegoś innego
  • Odpowiedz
@raven4444: Będziemy iść w słoiki (myślę, że wiesz o co chodzi), na ten moment jesteśmy tylko w doypack'ach. Są atestowane i szczelne jeśli o to pytasz.
Tak na prawdę to też nie problem, żebym Ci takowe zamówienie przygotował w słoiku, ale nie mamy do nich żadnego brandingu zrobionego - dostałbyś po prostu słoiczek od nas z suszem jeśli Ci to nie przeszkadza.
Opcja numer 2 jest wykonalna, ale to już byśmy musiesli przenieść się na maila najlpieje.

Opcja w doypack'u jest dostępna od ręki. Może mniejszą ilość, a jak przekonasz się do jakości/oferty to wtedy umówimy się jak Ci wysłać produkt nie w
konopnaferajna - @raven4444: Będziemy iść w słoiki (myślę, że wiesz o co chodzi), na ...

źródło: comment_160935664813FoBPPFceMhMZUuIEP9hd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rain_: A jesteś chętny, żeby poczekać kilka dni i skorzystać z opcji pre-rolls'a? Czyli gotowego skręta po prostu do którego będzie Ci potrzebny po prostu ogień wtedy? Bo będziemy wprowadzać taką ofertę ale w nowym roku na początku, wtedy dałbym Ci znać.

A jeśli chcesz szybciej to po prostu możemy zrobić tak, że w cenie któreś aukcji allegro którą kupisz to po prostu dasz nam znać, że to Ty i
  • Odpowiedz
@Rain_: Dobra już wszystko wiem :). Jako, że mamy politykę wysyłki tego samego dnia, to robimy tak, wyślemy Ci jeszcze dziś paczkę z gotowymi skrętami, z nadzieją, że szybko dojdzie! Ustaliliśmy, że dobrze będzie i wyjdzie jak będą to 3 skręty, każdy po 0,33 - 0,40 grama suszu który zamówiełeś (zawsze wysyłamy więcej niż np. zamówione 1g, bardziej 1,05 np.).

Myślę, że będziesz zadowolony. Po 5 dniach przyjdzie do Ciebie
  • Odpowiedz
@raven4444: Miód malina, zastanawiam się tylko, czy nie nadać Ci paczki dopiero w niedzielę wieczorem... Będzie leżeć na zimnie, szkoda suszu, nie będziesz miał nic przeciwko? Bo na pewno nie dojdzie jak wyślemy jutro/01.01, + weekend.

Na allegro są powiązane oferty w zestawy, jest nieco/znacznie taniej.

Dzięki za zaufanie i
  • Odpowiedz
@Rain_ możesz pokazać nasze badania i przerzucic odpowiedzialność na nas. To tak pół żartem pół serio. Susz c-d o zawartości thc < 0.2 % w Polsce jest legalny. Nasze badania są akredytowane. Absolutnie nikogo nie narażamy.
  • Odpowiedz
@StefanWons: Cześć, zajrzyj proszę na: https://allegro.pl/oferta/susz-konopny-strawberry-diesel-c-d-indoor-1g-9958497575 - mamy dużo połączonych ofert, np. 3x1gram są o 14% tańsze.

Kończymy sklep, wiem, że to duży problem dla naszych Klientów, że go nie ma.
Dodatkowo na allegro jeśli masz smarta to nie zapłacisz za przesyłkę :).

Mam nadzieje, że na ten moment jest to OK. Ze sklepem wrócę do Was z kodem rabatowym.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz