Wpis z mikrobloga

  • 3313
Ale sie #!$%@?, znowu.
Oddalem drukarkę do serwisu, bo przestała drukować. Odbieram ją po naprawie i w domu zauważyłem, że Ci #!$%@? debile przykleili naklejkę ze swoim logiem z przodu sprzętu. Po prostu sobie #!$%@? to nakleili jak na coś swojego. Próbowałem to zedrzeć, ale ciężko w cholere, a i tak zostają ślady. Innymi słowy, #!$%@? mi sprzęt tylko po to żeby z przodu widniało ich #!$%@? logo. Nie podpisywałem żadnej zgody na to, #!$%@? mac.
Ten serwis to zatuszuj.pl z Bytomia - serdecznie nie polecam korzystać z ich usług.

I na prawdę #!$%@? mnie to, że są jakieś sposoby na odlepienie tego. Nie powinni tego robić bez mojej zgody.

#zalesie #oswiadczenie #bytom #druk3d
depcioo - Ale sie #!$%@?, znowu. 
Oddalem drukarkę do serwisu, bo przestała drukować....

źródło: comment_1609323020E9bG9Tb9CeiYi6Mg5oNA7Z.jpg

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuxEtClamabunt: tej, ale jaki #!$%@? obchodzi losowy serwis czy grzebałeś czy nie? To nie jest naprawda gwarancyjna czy w serwisie producenta, żeby sobie cokolwiek naklejali.


@SrubokretUdarowy: Na usługi serwisowe z tego co wiem też daje się gwarancję/rękojmię, więc np. zanosisz drukarkę do naprawy a za miesiąc przychodzisz i mówisz, że nie działa to co oni naprawili wcześniej. Jak jest plomba to serwis może cię kopnąć w dupę w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@depcioo: mam drukarkę do oddania do serwisu, jutro zadzwonię z pytaniem, ile kosztuje serwis bez naklejania jakiegoś gówna. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depcioo: stosuje takie naklejki w branży reklamowej na witryny. Na około 200 naklejek jest 1 osoba ktora ma pretensje to uprzejmie sciagam naklejkę. Z kolejnych 199 naklejek mam kilkunastu klientow. Bardzo chciałbym znalezc6sie na wykopie xd
  • Odpowiedz