Wpis z mikrobloga

Macie makijaż permanentny? Mam na powiekach (zagęszczenie linii rzęs + wyciągnięcie kreski jak eyelinerem) i na brzegach metodą włoskową i jestem MEGA zadowolona - bolało ale efekt warty bólu. Kminię jeszcze nad ustami ale chyba nie warto bo efekt jest bardzo subtelny, tym bardziej że będę jeszcze uzupełniać kwas w ustach (mam 1 ml ale dopakuję jeszcze z 0,5-1 ml) więc to może się ze sobą „gryźć”.

#pytanie #rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #makijaz #rozowypasek
  • 73
Jakby makijaż nie był wystarczającym tuszowaniem rzeczywistości, to jeszcze robią sobie usta kwasem. Zakładasz potem rodzinę z "fajną" laską i urodzi ci się jakiś bazyl niepodobny do nikogo, bo mama przypomina praedziwą siebie może w 20% :D
@PZt37: to tak:
komplet kreska + brwi (w tym poprawka po miesiącu) = 550 zł

Goiły się dobrze bo przestrzegałam zaleceń tj przez tydzień te obszary myłam czystą wodą bez żadnych detergentów i, oczywiście, nie malowałam się. Skóra się delikatnie łuszczy - i na kresce, i na brwiach, stąd poprawka.

Brwi oddałam w stu procentach w ręce lingerystki bo zwyczajnie nie umiem im nadać kształtu, kreska była naście minut dobierana bo
@ttbt: robiłem trzema sposobami i polecam tylko metoda prądem. Najtańsze najlepsze efekty i najmniej skutków ubocznych. Od lasera takiego co ,,strzela" robiły się strasznie ropne bąble plus nie można wychodzić na światło 150 nos, od lasera takiego punktowego co wypalał powoli naczynko zrobiły mi się dwie blizny i również straszne ropnie 300zl, prądem kosz to 80zl małe strupki lepszy efekt i na dłużej. Wszystkie te zabiegi troszkę bolą ale na prąd
@ttbt: tak po jednym zabiegu wszystkie naczynka były zamknięte nawet te duże, jednak te największe a miałem takie 4 po jakimś czasie się troszkę otworzyły natomiast były teraz takie cienie ,ale żeby nie otworzyły się do końca zrobiłem drugi zabieg za jakieś półtora miesiąca po czy. Spokój był na 3i pół roku. Mam zamiar pójść jakoś w lutym msrfu
@Hannahalla: Dwa pytanka.
1. Gdzie robiłaś kreski? Bo świetnie ci je zrobili ()
2. Co w sytuacji gdy ci się znudzi, albo uznasz ze nie chcesz za kilka lat odświeżać? Pigment w końcu kompletnie zniknie czy prędzej zrobi się z tego brzydka plama?
Bardzo mnie kusi zrobienie sobie kresek permanentnie, ale trochę cykam, że jak zrobię raz to już nigdy nie będę mogła zrezygnować