Wpis z mikrobloga

Ehh mirki kupiłem sobie sześciopak Żubra żeby się zrelaksować po 12 godzinnej zmianie w fabryce a żona mnie od alkoholików wyzywa, rzuca garami i grozi że się wyprowadzi, żona oczywiście nie pracuje, dzieci nie mamy, a na pytanie co dzisiaj zrobiła mówi że obiad ugotowała (jakąś zupę krem z dyni takie gówno rzadkie nawet się najeść nie da tym), ja jej mówiłem że potrzebuje mięsa bo pracuje ciężko fizycznie ale ona jest wegetarianką i powiedziała że mięsa nie dotknie bo się brzydzi i że jak chcę jeść trupy to sam mam sobie je przygotowywać. Mireczki co robić, kocham ją ale już dłużej nie wytrzymam jedzenia trawy i tych ciągłych wyrzutów (,)
#zwiazki #zalesie
  • 40
  • Odpowiedz
Mireczki co robić,


@znasz-swojego-starego: Codziennie grilla, w piatek tatar z jajeczkiem, jakas watrobeczka, flaczki itp.
Albo zacznie normalnie gotowac albo wczesniej czy pozniej Ty se znajdziesz normalna babe.

P.S nie mam nic do roslinozercow-niech se robia co chca. Ale zmuszanie kogos do ich podejscia to juz przegiecie.
  • Odpowiedz
A potem bebzon i zawał po 40stce, plus impotencja wcześniej.


@nowywinternetach: Wez nie strasz :P Jestem wyjatkowo miesozerny i po 40 :P
Waga 75kg przy 186cm. NIEZMIENNA. Czy jem 5 posilkow dziennie czy jeden - 73-78 inaczej nie bylo
  • Odpowiedz
@gorzki99: Nie straszę, akurat mężczyźni dominują w udarach, zawałach, ogólnie chorobach serca i samobójstwach. To ostatnie pewnie nie grozi jak chłop dobrze najedzony i zadowolony, ale choroby serca, później cukrzyca czy miażdżyca owszem. Stąd czasem trzeba kobiet słuchać, które trochę ograniczają niezdrowy tryb życia u chłopa :) Nie ma co przesadzać ani w jedną ani drugą
  • Odpowiedz
@gorzki99: Nie wiem. Jak masz silną psychę to pewnie marudząca kobieta niewiele wpłynie na życie, a codziennie takie tłuste żarcie to się odbija, ale to w późniejszych latach. Obwód brzucha u chłopów 94cm to max, zobacz ile tam masz.
  • Odpowiedz