Wpis z mikrobloga

@MadIen: Wybór może i maja ale tak jak pisze @Qullion: niestety ceny w stacjonarnych są wyższe. Chociaż zdarza się dorwać w promocyjnej cenie w Selgrossie lub w Makro. Jakiś zestaw mały dla chrześnicy kupowałem w Careffourze bo też był tanio.

Dodatkowo stacjonarnie w tych sklepach jakiegoś wielkiego wyboru nie ma w żadnym praktycznie.
@Qullion: doskonale o tym wiem :P jeśli to będzie +10% czy +15% do cen internetowych to jeszcze spoko.

@Darth_Gohan: Selgros jest na liście, przed świętami widziałam nawet jakieś większe zestawy i chyba nie było dramatu z cenami
@MadIen: nie spoko to jest 100 zł więcej w praktyce, a nawet więcej. W stacjonarnym za 42110 chcą 700 zł, w internetowym 600 zł, a czasami zrobią promocję i masz go za 540 zł jak upolujesz, jak upolujesz to jest 10 sztuk.
@MadIen: w Selgrosie zależy od modelu. Niektóre są 10 % inne 20 % od najtańszej ceny na necie. Są też modele w cenach z neta. Ba dwie sztuki były najtańsze w Polsce.

Natomiast wiesz kwestia za ile model chcesz kupować :) Nawet przy tym za 100 złoty to jest różnica :)

@Qullion: No ostatnio któryś model zdalnie sterowanego technicsa był za 490 gdzie najtaniej w necie widziałem za 560 bodajże.
@MadIen: ja tam nigdy nie brałem w sellgrosie bo nie mogłem nigdy trafić na jakąś promocję, zawsze drogo.
Dobry wybór i właściwie ostatni moment bo już się kończy jego produkcja, a betoniarka jeszcze z nami zostaje.
Ja kupiłem za 740 zł, ale można było kiedyś wyłapać za 600 zł.
Następnym razem nie kupuj w ostatniej chwili tylko bierz co jeszcze produkują i czekaj na promocje.
https://promoklocki.pl/