Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mam już wątpliwości. Zachorowałem na silną depresję. Może mi ktoś powiedzieć co teraz powinienem zrobić? NFZ jest tak gówniany że aż się tu pytam. Jak znaleźć psychiatrę? Czy opłaca się na NFZ czy lepiej wydać 180 zł chociaż na pierwszą wizytę? Czy da się samemu wyjść z ciężkiej depresji? Brałem jakieś tam depresany, witaminy i 5htp, biegam, ćwicze z ciężarkami, pracuję, jednak nie zmiejszyło to bólu na codzień i silnej, realnej chęci śmierci. Czy może ktoś wyszedł tu z depresji i chciałby mi poradzić? Bardzo się obawiam wizyt u lekarzy bo mam z nimi słabe doświadczenia.
#depresja #przegryw #porada #chorobypsychiczne

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fea366c4b1c4f000a5b189f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania ja wyszedłem sam lub ja stlumilem z nerwica. Ponad rok spokoju bez ataków. Zmieniłem przyczynę czyli pracę + myślenie, postrzeganie życia zamiast z nim - światem się tłuc akceptuje to jak jest wiem co mogę zmienić, czego nie i uwaga nie biegałem ale to na kosza wyszedłem to na deskę czy rower. Teraz żaluzje że nie zgłosiłem się do lekarza z tym, gdzie mi proponowano, może wszystko by było o wiele
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź do dobrego lekarza! Ja przez 8 lat chodziłem do różnych z NFZ którzy diagnozowali mi depresje, dopiero teraz po ośmiu latach trafiłem na lekarza który stwierdził ze mam dwubiegunówkę. Przez te 8 lat zupełnie rozpieprzylem sobie życie na każdej płaszczyźnie. Warto wydać każde pieniądze na dobrego lekarza.