Wpis z mikrobloga

Lol #szarpankizzyciem w miesiac sie zrownal subami z przepoteznym masakratorem, ktory wchodzi do mainstreamu XD ktos cie tu chyba zaoral byczq XD zadziwiajaca jest postawa twoich tfufanow ktorzy placacych za zdjecia pupy nazywaja incelami a tobie placa za filmy z oraniem xD jakies ukryte fantazje? Rozdwojenie jazni? Nielogiczne myslenie? Jesli zauwazyles te objawy u siebie to lec subowac karoluka XD
#bekazlewactwa #neuropa #bekazpodludzi #heheszki
  • 23
@defkor: Przecież inceli jest cała masa więcej niż neuropejczyków. W dodatku incele nie są jedynym szarpanek, bo jeszcze ma edgy gimnazjalistów i kuców. A jak masz taką widownię to możesz zrobić jakąś gówno-składankę pt. top 10 śmiesznych wypowiedzi lewicy i wkleić tam dosłownie 10 losowych legitnych wypowiedzi lewicy i dostać miliony wyświetleń dx.
@defkor: No, ale jest ogromna różnica między dwoma widowniami. Na polskim youtubie masz tradycję, że jak będziesz robił click-bejtowe tytuły i wklejał losowe wypowiedzi lewicy to gimnazjum da Ci miliony wyświetleń. Z kolei lewica na polskim youtubie nigdy nie miała sukcesów.
nie miala sukcesow, no ciekawe dlaczego xD ona nigdzie nie ma i nie bedzie miala sukcesow, yt nie odstaje od reszty.


@defkor: Wydaje mi się, że to przez to, że lewica chyba nigdy na youtubie nie dawała clickbejtowych tytułów, filmików co mają kogoś obrazić czy dopisków w tytułach pokroju :[ZOBACZ] albo HIT.
Lol #szarpankizzyciem w miesiac sie zrownal subami z przepoteznym masakratorem, ktory wchodzi do mainstreamu XD ktos cie tu chyba zaoral byczq XD


@defkor: To pewnie dlatego, że prowadzi kanał od lat. I co to niby ma zmienić w kwestii tego, że oglądają tego mizogina same przygłupy? Typ przez parę kilkakrotnie dłuższy czas zebrał tylko ze dwa razy więcej widzów, co jest kiepskim wynikiem xDD
@defkor: To coś Ci nie wyszło z tym wyśmianiem, bo jak wykonasz proste obliczenie rodem z podstawówki, to wyjdzie Ci, że koroluk radzi sobie lepiej - w krótkim czasie ma proporcjonalnie więcej widzów + jedynym argumentem jego "wrogów" jest "haha, lewak". No i dziwne to Twoje zdanie, bo u koroluka materiały są oparte na wiedzy popularno-naukowej, a Szarpanki przez całe filmy nazywa ludzi kukoldami. Z tego pierwszego wynosi się wiedzę, a
@ziumbalapl dziwne bo ty i karolek caly czas nazywacie ludzi szurami, przyglupami, incelami, sciekiem, katolami itd itp bo juz mi sie dalej nie chce. W pompie mam jego pseudowiedze, dla mnie jest kolejnym sebkiem ktory co chwile placze na wykopie ze kasuja mu wpisy czy komentarze. No ciekawe dlaczego? Wy zyjecie w swojej wlasnej oblezonej twierdzy gdzie jak usuna wam cos za wyzywki to dla was to juz jest prawak xD i
dla mnie jest kolejnym sebkiem ktory co chwile placze na wykopie ze kasuja mu wpisy czy komentarze. No ciekawe dlaczego?


@defkor: Przez bluzgi. Absurdem jest to, że usuwane są komentarze, gdzie bluzga była cytatem kogoś innego.

Wy zyjecie w swojej wlasnej oblezonej twierdzy gdzie jak usuna wam cos za wyzywki to dla was to juz jest prawak xD i prawacki wykop xD


Co? Co to ma do tematu? Rozmawiamy o tym,