Wpis z mikrobloga

Natomiast faceta, który ma powodzenie, z brzydką laską nie zobaczysz.


@Jah00: No ok ok, widać że brakuje Ci wiedzy i doświadczenia. To właśnie faceci zaniżają swoje wymogi, mogą wziąć kobietę mniej atrakcyjną (ale nie że jakoś bardzo dużo, ale trochę), a na odwrót to tylko jak facet ma kasę. I masz wtedy w związku prostytutkę, spoko. Jak te stare dziady z brzuchem co mają 20stki. To nie miłość.

Albo mają faceta
nowywinternetach - > Natomiast faceta, który ma powodzenie, z brzydką laską nie zobac...

źródło: comment_1609275305NOSElQqTIvihTbfa0SYcL0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: @Jah00: Przeciez wystarczy poprzesiadywac troche dluzej w towarzystwie kobiet zeby widziec jak oceniaja facetow. Chocby kolezanki mojej dziewczyny: niewazne czy zobacza faceta na tinderze, w telewizji czy ktos jakiejs pokaze zdjecia swojego kolegi - pierwsza ocena to ze albo jest prztstojny albo obrzydliwy, w zasadzie malo kiedy cos po srodku. Jeszcze nigdy nie zaobserowalem zeby ktoras sie umowila z jakims brzydkim pomimo ze same sa od 4 do maks
  • Odpowiedz
mogą wziąć kobietę mniej atrakcyjną


@nowywinternetach: No nie wiem, ja tam wolę być sam niż być z dziewczyną, która jest poniżej powiedzmy 6/10. To by po prostu nie zadziałało.

Jak te stare dziady z brzuchem co mają 20stki. To nie miłość.


@nowywinternetach: Oczywiście, że to jest miłość. Kasa to kolejny mit. Po prostu tak się składa, że faceci z pocycją, karierą i pewnością siebie mają kasę. Ciężko jest być prezesem,
  • Odpowiedz
@Jah00: No ok ok, to teraz dowody empiryczne na to, że brzydcy faceci bez kasy i pozycji którzy mają powodzenie. I w jakich kobietach, bo nie liczymy w jakichś zaburzonych dziwkach które "dają" każdemu. Ile takich przykładów wymienisz? Nie udowodnisz tego, bo to jest taki argument jak as z rękawa. Tacy faceci istnieją i masz w to uwierzyć. Nigdy nie zobaczysz, ale wierz.

Po prostu tak się składa, że faceci z
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Można wymienić wielu znanych facetów, bez wyglądu, ale z powodzeniem, np Trump, albo Woody Allen, takich bez kasy i bez wyglądu nie wymienię, bo.... oni nie są znani, nie chwalą się i nikt im w portfel ani do łóżka nie zagląda, ale widziałem takich, to są osobowości, które potrafią oczarować każdą kobietę.
  • Odpowiedz
@Jah00: I znowu podajesz przykład gości bogatych, znanych, choć Trump za młodu to się akurat podobał. 190cm wzrostu. Woody Allen niezbyt, ale ma kasę i jest popularny.

ale widziałem takich, to są osobowości, które potrafią oczarować każdą kobietę.


Niech Ci będzie. Jak dla mnie jednak nie ma mężczyzny na tym świecie który dałby oczarować KAŻDĄ. Ale to niemożliwe. Przyjdzie taki 160cm gość, chuderlawy, brzydka łysiejąca gęba czy wręcz wygląd nastolatka i
  • Odpowiedz
@01ab: Ale Wy to chłopaki cymbały jesteście. Jasne, że będziesz tak postrzegać rynek matrymonialny jak z pustymi kieszeniami i mordą 4/10 startujesz do dup które szukają bolca na nocnym parkiecie w klubie Czikita. Pójdź sobie do klubu tańca dla singli, zapoznaj sobie tam dupeczkę w Twojej lidze i przestań spermotryskać na laski z którymi po prostu nie chcesz być. Ja się tak załapałem na dupeczkę 9/10 i co #!$%@?, 2 lata
  • Odpowiedz