Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi... ale nie tekstem "masze pE hA jak 5 i pół" - jakim cudem ta gra jeszcze funkcjonuje?
#wot #worldoftanks
Mam konto premium, gram tylko czołgami premium i mam taką oto misję:
"wygraj 5 bitew"

Włączyłem grę o 22:50 (dokładnie podaję żeby pokazać jak bardzo to jest POOOOOPIEEEERRDOOOOLOOOONEEEE) i chcę zrobić TĄ JEDNĄ MISJĘ. No więc tak:
- 40+ bitew poszło (jestem MEGA uparty)
- ~70% z nich kończyło się wynikiem 0-1:15
- w ~80% z nich ginąłem w ciągu pierwszych 3 minut (gram głównie arty/heavy)
- 95% z nich to bitwy przegrane

Przekonajcie mnie TU I TERAZ że ta gra nie jest w 100% nastawiona na WKUUUUURWWIIIAAANIE ludzi!!!

#zalesie ##!$%@? ##!$%@?
  • 11
  • Odpowiedz
@nocnyfilm: najlepsze hehe jest jak nie gram bite kilka miesiecy w wota w ogole, ogolnie nie gram 10tkami na randomach
z dupy bez zadnego przygotowania ide na kampanie i robie top 10 wynikow na koniec kampanii nie znajac taktyk, nie znajac czolgow ani pozmienianych map

I to 2 razy tak, raz 907 i drugi raz chief ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a teraz jak te gownarro dodali, to
  • Odpowiedz
@kavior: z pewnością jeden pojazd mogący wypluć max 17 strzałów w ciągu bitwy ma tutaj kluczowe znaczenie dla całej drużyny ( ͡ ͜ʖ ͡)
@terr0r_dr0ne: @Arado-Akbar: macie racje - niby gram od momentu wersji "alpha" ale tego już za wiele - robię uninstall. bo to jest zbyt dołujące jak jest się sprawcą 95% przegranych bitew (_ )
  • Odpowiedz
@Wasz_Pan widywałem graczy aktywnych od bety, którzy do tej pory nie byli w stanie zrozumieć mechaniki gry, więc twój staż nie jest żadnym argumentem. Też gram dość długo, a nadal nie jestem uber pro graczem.
  • Odpowiedz
@terr0r_dr0ne: a ja nigdy nie miałem się za "uber pro gracza". Zawsze wolę pozostać w cieniu bitwy i mam sporo artek i TD na lvl X. Wczoraj po prostu tak mnie to zmierziło, że nie mogę zrobić tak "banalnej" misji że aż wylałem tutaj swój żal - co nie jest byle czym tylko totalną ostatecznością ()
  • Odpowiedz