Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
UWAGA TEMAT OKOŁOTOALETOWY
Wypróżniam się do nawet 5 razy dziennie, czy to zdrowe?

Tak jak wyżej. Od jakiegoś czasu, wypróżniam się co najmniej 3 razy dziennie. Nie są to żadne odchody typu ecie pecie tylko rasowy masywny kał i przetrawione jedzenie. Wpisuje się wręcz w opis dobrej jakości kupy. Stąd też moje pytanie: powinienem zgłosić się do lekarza? Czy może dziękować organizmowi, za tak szybką przemianę materii?
A może zmienić dietę? Ale nie wydaje mi się, że moja dieta zmieniła się jakoś diametralnie, może trochę więcej świątecznego jedzenia. Tylko, że zawsze oddawałem stolec z około 2 razy dziennie. Po prostu ostatnio robię jeszcze więcej cholera

#lekarz #gastrologia #medycyna #zapytajeksperta #pytaniedoeksperta #dieta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe9352c4b1c4f000a5b17c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania:
jak miałem 15 lat i chodziłem srać, mój stary cały czas niby to przypadkiem kręcił się koło kibla i ciągle pytał: a co tam tak cicho, czemu cię nie słychać? jak pierwszy raz nie odpowiedziałem, to zaczął walić w drzwi i krzyczał: dlaczego milczysz, co się stało? przeklinał i wrzeszczał, że zaraz wyrwie drzwi z zawiasów. also, stary mnie opieprzał jak srałem i nie spuszczałem wody, ale nie normalnie już
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli sranie jest OK to nic ci nie jest. Według nauki i każdy lekarz ci to powie ze srasz tyle na ile czujesz się komfortowo.

Jeżeli natomiast będą to rozwolnienia to od razy do gastrologa bo być może coś się złego dzieje. U mnie tak było i skończyłem z wrzodziejacym zapaleniem jelita grubego.

Znajomy za to skończył z choroba Crohna.