Wpis z mikrobloga

W tym roku święta niekompletne, bo i nie można głosować w Topie Wszech Czasów na #totowszechczasow Z racji, że nowy system głosowania nie został ukończony, Top wybiorą redaktorzy Radia 357. Nie sądzę, żeby to wpłynęło znacząco na wyniki, ale mam nadzieję że za rok wrócimy do zabawy. Z nowym, szczelniejszym systemem głosowania.

Niemniej, cieszę się że ekipa starej Trójki stworzyła dwie nowe rozgłośnie, nawet jeśli są tylko internetowe. W tym roku byliśmy świadkami klęski radiowej Trójki. Symbolem tej klęski był Kazik - a dokładnie usunięcie jego utworu z listy. To, co się działo później, było pokazem buty i arogancji ze strony władz publicznej rozgłośni. Jasne - można zarzucać redaktorom muzycznym starej Trójki to, że są nieco "zardzewiali", sam przecież w akcji Toto Wszech Czasów zwracam na to uwagę. Tyle że ludzie chcą ich słuchać. I tego, jaką muzykę prezentują. Formaty radiowe, anyone?
I choćby nie wiem, ilu młodych zatrudnili, odpływ słuchaczy od Trójki jest stały - rok temu w badaniach Radio Track Trójka miała prawie 8% słuchaczy, aktualnie ma niecałe 3%.
Trzeba było ruszać Wojtka Manna? Marka Niedźwiedzkiego?

No, to do usłyszenia za kilka dni na antenie Radio 357. I proszę Toto wysoko!
#tonskladowy
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Roszp:

Top wybiorą redaktorzy Radia 357. Nie sądzę, żeby to wpłynęło znacząco na wyniki


A ja myślę, że się mylisz. Poza tym będą chyba 3 osobne topy, po jednym Stelki, Marcela i Niedźwiedzia.

Trzeba było ruszać Wojtka Manna? Marka Niedźwiedzkiego?


Oni mieli gdzieś poziom radia, słuchalność i jakie zyski przynosiło. Chcieli rozbić dużą, zżytą ze sobą i redaktorami grupę dość inteligentnych słuchaczy która w większości była przeciwna władzy, którą do tej