Wpis z mikrobloga

Mam stary telefon dotykowy (Xperia Z3) z kompletnie rozwalonym wyświetlaczem, ale wewnętrznie nadal działającym. Chciałbym z niego odzyskać dane, ale mam problem, bo jak podłączam telefon do komputera, to żeby uzyskać dostęp do danych, muszę odblokować telefon wzorem, czego oczywiście nie jestem w stanie zrobić. Jakieś pomysły jak się do dziada dobrać bez podłączania działającego ekranu?

#telefony #technologia #komputery #bezpieczenstwo #it #odzyskiwaniedanych #android
  • 18
@Gari90: Skoro zadajesz to pytanie, to zakładam że nie instalowałeś TWRP lub też nie łączyłeś smarta po ADB.
Wg. mnie masz marne szanse na uzyskanie dostępu do pamięci wewnętrznej bez wymiany wyświetlacza.
Nie wiem czy dostaniesz i po ile chodzi adapter MHL.
@77LatBedeNiedojrzaly: @bundz: Monitor zasadniczo też, np. do nowych Samsungów, ale przy starej Xperii Z3 może się to nie udać. Poza tym chyba po ptokach, bo telefon przeleżał kilka lat w pudle, i w tej chwili już nawet nie bootuje - wpada w loopa i włącza się i wyłącza. Jedyna opcja to chyba jakieś wpięcie się bezpośrednio do kości pamięci lub przelutowanie jej do innego egzemplarza, a to nie ma sensu,
śmierdzi ale jest skuteczna


@virusriddle: Zabombienie 5 dyszek matce z portfela też jest skuteczną metodą nabycia 5 dyszek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cebulakiem się nie jest, albo się jest i ma się zestaw usprawiedliwień ;-)