Wpis z mikrobloga

Ktoś powie o co mi chodzi?

Udało mi się ostatnio kupić IPhone 8+. Była to nowka z pozostałości w magazynach. Mam go z 3 tygodnie, stan baterii wskazywał na 100%, dzisiaj patrzę a tutaj już 99 i co ciekawe ze wymagany serwis gdzie w starszym modelu po dwóch latach było dopiero 83% a dopiero później spadło do 78% i wymagany był serwis.

O co tu chodzi?

Drugi ss w komentarzu.

#iphone #iphone8 #apple #smartfon #ios
FeyNiX - Ktoś powie o co mi chodzi? 

Udało mi się ostatnio kupić IPhone 8+. Była to ...

źródło: comment_1609165353sekJZN6Vip3mNGVcWOv4kL.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@FeyNiX: Polecam chat supportu Apple. Mi tak sprawdzili baterie i aktywują ci opcje w telefonie, ty to akceptujesz i tel realizuje diagnostykę i im wysyla raport a oni mówią co dalej
  • Odpowiedz
@FeyNiX: Masz gwarancję przecież, możesz oddać każdemu autoryzowanemu sprzedawcy, zazwyczaj wymieniają od ręki w podobnych przypadkach. Taka bateria może być niebezpieczna, nie zwlekaj z tym.
  • Odpowiedz
Jak już wspomniałem poprzedni 7+ tez pochodził z tego samego źródła i wytrzymał 2,5 roku


@FeyNiX: 5s wytrzymał mi 5 lat i działa do dziś jako zastępczy telefon. Obecny X trzyma się już bez problemu 3-4 lata (nie pamietam kiedy premiera była) po 2.5 roku to byle android nie będzie wymagał wymiany
  • Odpowiedz
  • 0
Jak już wspomniałem poprzedni 7+ tez pochodził z tego samego źródła i wytrzymał 2,5 roku


@FeyNiX: 5s wytrzymał mi 5 lat i działa do dziś jako zastępczy telefon. Obecny X trzyma się już bez problemu 3-4 lata (nie pamietam kiedy premiera była) po 2.5 roku to byle android nie będzie wymagał wymiany

@Anoniemamowy: Mi wytrzymał 2,5 roku bo uderzyłem w niego i pękł ekran razem z płyta główną stad konieczna
  • Odpowiedz
  • 0
@krabczy: Te nadwyżki to była moja opinia. Ja kupiłem telefon jako nowy a premiera była chyba rok albo dwa lata temu. W każdym razie produkcja dawno się skończyła. Co się z nim działo to nie wiem ale poprzedni model był dwa lata po premierze i działał elegancko długie lata zanim go uszkodziłem mechanicznie.

Ot taka różnica.

@porque: ok, zobaczę.

@Kefir91: nie chce mi się bawić z gwarancja bo to
  • Odpowiedz
  • 0
@Anoniemamowy: @Kefir91: @porque: @Vaerlin: kontaktowałem się z serwisem Apple. Sprawdzili cała historie telefonu i według tego co okazuje to bateria jest oryginalna, nie była wymieniana bo maja w sobie chip informujący o modelu u to oryginal na pierwszy montaż czy zamiennik.

Okazuje się ze bateria jest fabrycznie wadliwa (czytałem tez o tym na innych forach) mówią ze jak na gwarancji to wymienia od ręki a jak nie to
  • Odpowiedz
  • 0
@zmasowanyatak: Usuwam debilne komentarze nie na temat i trollowanie. Te normalne zostawiam.

Pytanie dotyczyło się skąd te zjawisko a pseudospecjaliscie wylewają swoje głupotę ze zły wybór, ze pewnie robiony itd gdzie nawet o to nie pytałem a po wczorajszej rozmowie z supportem okazało się ze i tak nie mieli racji
  • Odpowiedz
  • 0
@zmasowanyatak: Być może przez przypadek ;)

W każdym razie temat już ogarnięty i można by wymienić choć i tak tego robic nie będę bo bateria trzyma bardzo dobrze a te komunikaty czasami tak się z dupy biorą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz