Wpis z mikrobloga

Ktoś powie o co mi chodzi?

Udało mi się ostatnio kupić IPhone 8+. Była to nowka z pozostałości w magazynach. Mam go z 3 tygodnie, stan baterii wskazywał na 100%, dzisiaj patrzę a tutaj już 99 i co ciekawe ze wymagany serwis gdzie w starszym modelu po dwóch latach było dopiero 83% a dopiero później spadło do 78% i wymagany był serwis.

O co tu chodzi?

Drugi ss w komentarzu.

#iphone #iphone8 #apple #smartfon #ios
Pobierz FeyNiX - Ktoś powie o co mi chodzi? 

Udało mi się ostatnio kupić IPhone 8+. Była to ...
źródło: comment_1609165353sekJZN6Vip3mNGVcWOv4kL.jpg
  • 38
@FeyNiX: jak kupiłeś nie rozbieranego iphone który rzeczywiście przeleżał długo na jakimś magazynie to bateria mogła przez tak długi czas zdegradować się i mimo że czas pracy będzie jak przy nowej baterii to podczas maksymalnego poboru prądu napięcie spada poniżej akceptowalnego poziomu. Albo kupiłeś #!$%@? refurba.
@Vaerlin: mylisz się. Był w oryginalnym pudełku i zafoliowany łącznie z ekranem.

@Anoniemamowy: jak już to nie Allegro bo nie kupiłem go w Polsce.
@Pan_Slon: wzorowałem się oryginalnym zamknięciem, plombami itd poza tym poprzedniego 7+ kupiłem z podobnego źródła i działał by do dziś gdyby nie fakt ze go uszkodziłem. I tak wytrzymał 2,5 roku.

@MercedesBenizPolska: nie ma sensu bo taniej wymienię baterie a potrzebę telefon na już
@FeyNiX: To był żart, ziomeczku. Nawiązanie do swego czasu popularnych na FB scamów na rozdawanie rzeczy, które "nie mogą być sprzedane z powodu braku ofoliowania, wiec skomentuj, to ci oddamy". Kupiłeś lewy telefon i teraz się jeszcze zesrałeś jak ci to ludzie wypomnieli, gratulacje.

oza tym poprzedniego 7+ kupiłem z podobnego źródła i działał by do dziś gdyby nie fakt ze go uszkodziłem. I tak wytrzymał 2,5 roku.


@FeyNiX: fest