Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piegu92: żeby było jasne, to nie tak że to moja pierwsza styczność z tą gra. Gralem kiedyś, nawet dosyć sporo, ale nigdy nie miałem tyle zdecydowania i determinacji w sobie, żeby ją całą przejść.
Co do samej gry, to bardzo mi się podoba, jednak jest zbyt meczaca. Szczególnie w takim Nordmarze, gdzie się nie obrocisz atakuje cie 5 wilków, 3 szablozeby i gromada goblinow. Po prostu jest tam za dużo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WiKingg3: no ta, ja zawsze magiem lecialem i dwa kostury :) jeden magiczny bo staty i mozna wrogie czary blokowac a drugi bitewny na arene :)
Pisales ze pierwsze zakonczenie stad myslalem ze pierwsze podejscie. Ja generalnie nienawidze pustyni, te ruiny co sie tam p-----l toznych szuka to mnie wykaczaja, a Nordmar zawsze dobrze mi sie kojarzy, tylko nigdy tego j------o kowala nie umiem znalezc
  • Odpowiedz
@WiKingg3: Elegancko. Ja dopiero wczoraj zacząłem :3 skad wziąć jakieś eq? Potrzebuje porządnego miecza ;p znalazłem magiczna rude, ale nie mam skad wziąć schematu na porządny miecz /: btw kowal mi zrobi miecz z magicznej rudy czy musze uczyć się kowalstwa? Ja wpakowałem wszystko w sile zręczność i władanie mieczem
  • Odpowiedz
@kacperinjo: w kowala to wcale się nie bawiłem. Co do eq to używałem po prostu tego co znalałem, czy zlootowałem, bez jakiejś wielkiej spiny, że szybko używać wszystkiego co najlepsze
  • Odpowiedz
no ta, ja zawsze magiem lecialem i dwa kostury


@piegu92: @WiKingg3: granie magiem w Gothic 3 to jest zawsze ez mode. Gra się zmienia wtedy w symulator spacerowania i oglądania widoków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najciężej się jak dla mnie gra czystym łucznikiem. Próbowałem kilka razy i zawsze wymiękałem w Nordmarze, szczególnie podczas zadania z grobowcami przodków.
  • Odpowiedz
@WiKingg3: gratuluję. Ja znów zacząłem jakoś w listopadzie z zamiarem ukończenia, ale w nordmarze odpuściłem. Nie potrafi mnie trójka na dłużej wciągnąć. Najdalej gdzie doszedłem to któreś pustynne miasto parę lat temu
  • Odpowiedz