Wpis z mikrobloga

czemu wykop jako jedyne miejsce w internecie poważnie traktuje #cyberpunk2077 ?

wszyscy, wszędzie trąbią że ta gra, to gówno. pomijając już nawet bugi, które "kiedyś będą naprawione", to cp ma dużo gorsze problemy:

ai na poziomie duszków z pacmana; fizyka, a właściwie jej brak; interakcja z miastem, jak to ktoś napisał: "cyberpunk jest jak muzeum, wszystko bardzo ładne, ale niczego nie dotykaj"; niespełnione obiecanki jak na przykład wertykalne miasto, czy przejście gry bez zabójstwa; policja i generalnie npce.

szykowane są pozwy zbiorowe, pracownicy się buntują. jest to ewidentnie bardzo słaba gra z niewykorzystany potencjałem i wiedzą o tym wszyscy. tylko nie wykop. czy to jakiś metatroling, którego nie rozumiem, czy jakaś nieskończona akcja marketingowa cd projektu? ( ͠° °)
  • 50
  • Odpowiedz
@bardzofajnynick: wszedzie jest odwrotnie - gra coraz wiecej zyskuje, lidzie szukaja ukrytych miejsc, ester eggow, maja powyzej 100h w grze, albo graja drugi raz.

Negatywy zazwyczaj sa od osob ktorzy w 15 h zrobili główny watek. Myslac ze to taki COD
  • Odpowiedz
@bardzofajnynick: to nie wiem gdzie ty siedzisz na tym internecie, bo z tego co ja go przeglądam to jest masa pozytywnych reakcji. W sensie jest mocny hejt za to co się dzieje na konsolach i słusznie, ale jest masa komentarzy i opinii by dać tej grze szanse przynajmniej na PC, ja dałem i nie żałuje - fabularnie wsiąknąłem mimo bugów które były irytujące i nie żałuje. Dawno mnie żadna gra
  • Odpowiedz
  • 0
@NieznanyWykopek czyli co dla ciebie znaczą: pozew zbiorowy przeciwko cdpr za wprowadzanie akcjonariuszy w błąd słowami "gra działa"; bunt pracowników, że ktoś zdecydował się wypuścić nieukończoną grę; wycofanie cyfrowej wersji z psstore; liczba memów wyśmiewających niezliczoną ilość bugów?

że gra jest fajna? XD
  • Odpowiedz
@bardzofajnynick: no ale czego Ty nie rozumiesz? twoim zdaniem gracze PC ps5 i xboxa series x mają hejtowac grę bo na ps4 i xbox one działa #!$%@?? w dupie mam jakies konsole ja gram na pc wszystko fajnie działa jest troche bugow i #!$%@? AI ale jest dziesiątki rzeczy które to wynagradzaja, jak komuś tak przeszkadzaja te bugi to niech poczeka jakos do lutego i gra będzie już po 2
  • Odpowiedz
  • 0
@cin123654 wpisz sobie gta5 ps store.

cyberpunk, to gra z taką ilością błędów, że jako jedyna w historii została usunięta ze sklepu przez to jak działa.

pozew zbiorowy, to bardzo niebezpieczne zjawisko i może skończyć się bankructwem cd projektu. polecam spoko książkę grishama, rainmaker.
  • Odpowiedz
@bardzofajnynick: gra ma fajna grafikę, soundtrack, fabułę i wiele innych rzeczy a ty piszesz o jakiś akcjonariuszach dla których się liczy tylko kasa, i mają wywalone w grę - poczytaj opinie GRACZY na steam albo innych forach a nie sugerujesz się jakimiś panami w garniturach co stracili kasę. Bunt pracowników w cd projekt red jest słuszny, ale to właśnie dla tych devów warto dać mimo wszystko tej grze szanse, jeżeli
  • Odpowiedz
@bardzofajnynick: grono ekspertów-komentatorów spraw wszelakich (wydarzeń najbardziej ogniskujących uwagę społeczeństw) już dawno zajęło się nowym tematem - szczepionką rNA Pfizera ( ͡° ͜ʖ ͡°) O cyberpunku już niedługo będa gadać jedynie ci, co zagrali lub chcą kupić i zagrać, a te opinie ogólnie są raczej pozytywne.
  • Odpowiedz
  • 0
@lizakoo nie, nie, ja nie zabraniam przecież nikomu dobrze się bawić. tylko jestem zaskoczony, że tyle osób tutaj tak dobrze się bawi grzebiąc badylem w gównie. i próbuję się jedynie dowiedzieć skąd bierze się ten fenomen na wykopie.
  • Odpowiedz