Wpis z mikrobloga

@tumulekl: Okej, czemu uważasz że rasizm i seksizm źle, egalitaryzm dobrze, to liberalno-lewicowa mitologia, a zarazem rasizm i seksizm dobrze, a egalitaryzm źle to nie jest np. konserwatywna mitologia?
  • Odpowiedz
@Gaku745:

Skąd wiesz, że to nie jest częścią twojej mitologii

bo nie są to dogmaty mojej wiary, tylko tezy wykoncypowane na podstawie analizy rzeczywistości

The Alternative Hypothesis nie brzmi jak jakieś wiarygodne źródło informacji.

masz na myśli te wszystkie badania naukowe na które się powołuje w co drugim zdaniu?
  • Odpowiedz
masz na myśli te wszystkie badania naukowe na które się powołuje w co drugim zdaniu?


@tumulekl: Skąd wiesz że te badania są wiarygodne, albo wnioski z nich wyciągnięte są słuszne? Sprawdzałeś każde źródło?
  • Odpowiedz
sprawdzam źródła, Ryan wstawia zazwyczaj jeden do jednego diagramy czy tabelki z tych badań. Możesz sobie zawsze wejść w linki i poczytać abstrakty.


@tumulekl: Linki nie działają niestety.

Ten artykuł jest sprzed 4 lat.

Nie wierzę w to że sprawdzałeś źródła. Jeśli sprawdzałeś - możesz mi je podesłać?

Niestety tylko potwierdzacie to co napisałem w tym temacie.


Co potwierdzamy? Że nie wierzymy każdemu pierwszemu szarlatanowi w internecie, który myśli że zna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Gaku745: @tumulekl: przebrnąłem przez badanie. Skupia się tylko i wyłącznie na tym że da się pogrupować ludzi że względu na ich zewnętrzne cechy. Tak jak da się pogrupować ludzi że względu na kolor włosów czy oczu. No shit sherlock ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwsze, twierdzisz że "rasizm to tylko zauważenie różnic pomiędzy ludzmi", przy czym zapominasz podać jakiekolwiek źródło które korzysta z tak urojonej definicji
  • Odpowiedz
przebrnąłem przez badanie. Skupia się tylko i wyłącznie na tym że da się pogrupować ludzi że względu na ich zewnętrzne cechy. Tak jak da się pogrupować ludzi że względu na kolor włosów czy oczu. No shit sherlock ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koliat: xD

Lewaku, myślisz że rasy nie istnieją?? A nie wiesz, że mamy rasę niebieskookich, rasę zielonookich i rasę brązowookich?

Zaorany faktami i logiką!
  • Odpowiedz
@Gaku745: > Ten artykuł jest sprzed 4 lat.
no i właśnie pewnie wtedy go czytałem, artykuły są suplementem do treści video https://www.bitchute.com/playlist/YLWZL6BrXpzL/ wiuększość linków działa nadal, a jeśli nie, to wystarczy wyciągnąć tytuły z linków i pdfy są dostępne na googlach, przykład: https://www.google.com/search?channel=fs&client=ubuntu&q=2008_Reconstructing_Race_in_AJS.pdf

rasizm to tylko zauważenie różnic pomiędzy ludzmi", przy czym zapominasz podać jakiekolwiek źródło które korzysta z tak urojonej definicji tego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
rasizm to tylko zauważenie różnic pomiędzy ludzmi", przy czym zapominasz podać jakiekolwiek źródło które korzysta z tak urojonej definicji tego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Koliat: przecież to ja jestem autorem i źródłem tej definicji, więc jakie inne źródło mam ci podać? to jest moja własna teza.


@tumulekl: czekaj, bo nie rozumiem. Według twojej wymyślonej definicji to "rasizm" to tylko zauważanie różnicy pomiędzy ludźmi?
Przecież to
  • Odpowiedz
@Koliat: przecież to ja jestem autorem i źródłem tej definicji, więc jakie inne źródło mam ci podać? to jest moja własna teza.


@tumulekl: Hołli fak, parę miesięcy wstecz prawaki ryły, że neuropki zmieniajo definicję słowa "murzyn" bo niektórzy czarni uznawali, że nie podoba im się to nazewnictwo.
Co to w ogóle za pomysł na wymyślanie własnej definicji? To ma być taka strategia, że jak ktoś cie zaora, to odpowiadasz "tak,
  • Odpowiedz