Wpis z mikrobloga

#fut #fifa21 #fifa #ultimateteam

Witam wszystkich. Wrzucam w screenie mój skład z FUT 21 i prosiłbym o rady odnośnie - co zmienić. Teraz trochę ode mnie : grałem przez długi czas 4-4-2, jednak środek pomocy De Jong - Wijnaldum (Fernandes) sobie nie radził z przeciwnikami. Ogólnie gram na cofniętym w obronie (2/5) i szybkie konstruowanie w ataku. Z Alby jestem mega zadowolony, nie zamieniałbym go na Mendy`ego. Larsson kocur, Varana kupiłem dzisiaj. Rashford też mega, z Navasa jestem super zadowolony (miałem Walkera, Navas lepszy). Również De Bruyne nie spełnił moich oczekiwań, dużo lepiej w 4-4-2 sprawował się Thomas Partey złoty. Czekam na rady, pozdroski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DonAndresPL8 - #fut #fifa21 #fifa #ultimateteam

Witam wszystkich. Wrzucam w screen...

źródło: comment_1609151233NPtBMoFG1FIwLdUxk9HvwN.jpg

Pobierz
  • 6
@MellaIsMoney: Diego był nawet spoko, ale ma niski OVR. Militao był tragiczny. Valverde ponoć jest kotem w wersji TOTW, ale kosztuje 200k. ŚPD Llorente może i dobry pomysł, ale z Casemiro jestem zadowolony na tej pozycji (na ŚP Casemiro był tragiczny).
Kurczę i nie dostałem nagród za Ligę Weekendową. Jest czw. godzina 16:00, powinienem dostać piłkarza do wyboru z FUT Champions, jakieś paczki i goldy, a nie mam nic.
Już to pomodyfikowałem trochę, bo coś nie tak jest w tym 4-3-3 :D skrzydłowi mają piłkę raptem kilka razy w ciągu meczu. Może 4-2-3-1 z dwoma ŚPD będzie idealną alternatywą między tym co mówiłem, a bezradnością w każdym meczu dwóch ŚP w 4-4-2. Mane na LP, Bale na PP, Fekir na ŚPO.