Wpis z mikrobloga

@prezi139: Prawdziwy przewodnik po tym jak być dzbanem.

1. Bać się przeziębienia.
2. Łykać wszystko co podstawia telewizja.
3. Wierzyć politykom bez żadnych wątpliwości.
4. Wierzyć koncernom bez żadnych wątpliwości... szczególnie takim, które mają na koncie już grube miliardy odszkodowań za kłamstwa (i co za tym idzie szkody zdrowotne).
5. Niecierpliwie czekać na słabo przebadaną szczepionkę, nie móc się doczekać, aby wziąć udział w tym eksperymencie.
6. Nosić maseczki, które są
via Wykop Mobilny (Android)
  • 71
@DanteTooMayCry:
1. ??? Jeśli nazywasz zakażenie Covid przeziębieniem to wybacz, ale jesteś ignorantem do potęgi ¯\_(ツ)_/¯
2. No zgadzam się, ale jaki to ma związek?
3. Jak wyżej
4. Podsumowując ten i powyższe dwa - ograniczone zaufanie tak, totalny denializm nie
5. Kalkulacja ryzyka - pozwolić chorobie niszczyć zdrowie milionom ludzi i zarżnąć globalną gospodarkę, albo dopuścić szczepionkę co do której obecnie nie ma negatywnych przesłanek
6. ???
7. Jest jakiś
@zagu ciii stary niedźwiedź się obudził i jest zły ( ͡º ͜ʖ͡º) @DanteTooMayCry tak się składa, że u mnie w rodzinie prawie wszyscy to przechorowali. Jedna z osób lat 53 bardzo ciężko, na szczęście żyję ale zmiany są straszne. Brak chorób współistniejących, wiek też wcale nie podeszły. Ja podobnie, przed COVIDem sport nie był problemem, teraz rowerem pod małą górkę nie podjadę. A dlaczego? Bo u jednego
@zagu:

1. Koronawirusy to wirusy przeziębienia. Sars-Cov-2 niczym się tutaj nie różni. Każdy wirus przeziębienia może również zaatakować dolne drogi oddechowe i doprowadzić do ciężkiej niewydolności oddechowej, którą dekadę temu nazwali osobno SARSem, aby straszyć ludzi.

https://www.wykop.pl/wpis/54511961/czyli-tak-kazdy-w-swoim-sumieniu-ma-prawo-odmowic-/#comment-193559541

5. Choroba nie niszczy zdrowia. Jeśli masz zniszczone zdrowie to choroba ma pewną szansę przyspieszyć to co robi Twoje zniszczone zdrowie, czyli przyspieszyć trochę zgon.

6. Złe noszenie maseczek. Zbieranie się wirusów na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DanteTooMayCry: Ja pierdzielę. Zakładam, że nie jesteś trollem i pozwolę sobie odpowiedzieć.
1. Tak, wirusy z grupy koronawirusów są z nami od dawna. Tyle, że od czasu do czasu jakiś jeden zmutuje na tyle, że zaczyna być znacznie groźniejszy niż jego kumple od przeziębienia.
5. xD Koronawirus niszczący komórki i przez choroby powodujący kolejne schorzenia i stany zapalne nie niszczy zdrowia - no #!$%@? xD Powiedz to ludziom którzy po przechorowaniu
@zagu:

1. Nie. Nie jest w ogóle groźniejszy. Sars-Cov-2 jest wyjątkowo łagodny - tyle bezobjawowych to ze świecą szukać przy innych wirusach dróg oddechowych. Wiesz czemu nie będzie widać w ogóle zwiększonej ilości zgonów w dłuższym okresie, jak teraz już zaczyna się to rozmywać? Bo w każdym roku jest tylko określona ilość osób podatna na śmierć z powodu chorób dróg oddechowych i takie wirusy nie zabiją więcej. W marcu/kwietniu, był pewien
@ZieloneKoloTramwaja: Polecam trochę edukacji, jeśli nie potrafisz sformułować kontrargumentu.

@push3k-pro:

To antyszczepionkowiec. Będzie naciągał, kłamał, manipulował, ukrywał szczegóły. Nie piszcie z nim, szkoda waszego czasu


To, że nie potrafisz ogarnąć co się próbuje przekazać, nie znaczy, że to kłamstwo.

No pewnie, wszyscy poumierali już i jest coraz mniej zgonów, widać jak na dłoni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A tu widać dokładnie, że nie ogarniasz. To co
@DanteTooMayCry:

To, że nie potrafisz ogarnąć co się próbuje przekazać, nie znaczy, że to kłamstwo.

W każdym jednym komentarzu masz stek bzdur. Gdyby to była przypadkowa osoba, która po prostu znalazła coś w necie i pyta, co jest nie tak, to bym wskazał w czym problem, ale ty jesteś szurem z dłuższą historią #!$%@? i ja nie mam ochotę rozkładać cię na łopatki. Ani to przyjemnie, ani w żaden sposób nikomu
@push3k-pro:

W każdym jednym komentarzu masz stek bzdur. Gdyby to była przypadkowa osoba, która po prostu znalazła coś w necie i pyta, co jest nie tak, to bym wskazał w czym problem, ale ty jesteś szurem z dłuższą historią #!$%@? i ja nie mam ochotę rozkładać cię na łopatki.


Tak tak. Nie masz żadnych podstaw do kwestionowania tego co napisałem. Nie masz jak sklecić mające sens kontrargumenty. Jak zawsze w takim
@DanteTooMayCry:

Zawsze oficjalne dane i legitne (dla was) strony. I dlatego tak ciężko wam formułować jakiekolwiek kontrargumenty

Ty w ogóle nie widzisz tego, że nie chodzi o to jakie dane dałeś, bo te są jak najbardziej prawidłowe, tylko o to co z nich wyciągasz i jakie tezy na podstawie tych danych wypisujesz, a to już jest bzdura zmyślona albo przez ciebie albo wzięta od innych szurów. Zięba, teolodzy, polskie prawaki, komuniści
@push3k-pro:

Ooo, widzę, że dalej Ci nie szkoda czasu, na komentarze z #!$%@?, ale jakieś argumenty, kontrargumenty, coś merytorycznego xD? Nieeee, oczywiście, że nie. Za cienki w uszach koleś jesteś xD. ZA mały móżdżek.

Chłopie, zdecyduj się bo sam się gubisz w tym #!$%@?.

To:

Ty w ogóle nie widzisz tego, że nie chodzi o to jakie dane dałeś, bo te są jak najbardziej prawidłowe


vs to

albo skopiowane uj wie