Wpis z mikrobloga

@wycz: z tym crashowaniem miałem dokładnie tak samo, zmieniłem lokację i crash zawsze w tym samym miejscu, dlatego odpuściłem ten tytuł.
Może jeszcze kiedyś do tego wrócę.
  • Odpowiedz
@CojonesComoMelones: Zew moim zdaniem najlepszy, ale grałem 10 lat temu - wtedy fakt, że któryś Stalker prosto z pudełka dobrze działał i nie miał tony bugów był czymś szokującym. Clear Sky miało fajny system frakcji, tj miałoby gdyby działał prawidłowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wycz: AI w Clear Sky to kurna maszyny z Matrixa czy Terminatora.Aim 100% więc jak widzisz, że leci granat to z automatu wczytujesz grę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CojonesComoMelones: czyste niebo to loteria, mnie akurat nigdy nie robiło problemów poza tym legendarnym wypadem do pulpitu przy wchodzeniu do limańska który naprawiłem patchem 1.5.10 (wtedy grałem na pudełkowej wersji 1.5.04) i wywalaniem do pulpitu przy drugim zadaniu w czerwonym lesie, ale tu wystarczyło po prostu nie podchodzić do znacznika tylko wejść w las przez inną bramkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CojonesComoMelones: chciałbym zapomnieć stalkery, żeby móc w to ponownie zagrać, eh. Zajebisty klimat, nawet, jeśli technicznie widać trochę ciosanie klocka przez wschodnich programistów.
NO i gorąco polecam mody, można się na nowo świetnie bawić. Cziki briki w damkie!
Udanego krycia się przed anomaliami i wielu cennych rzeczy na sprzedaż.
  • Odpowiedz