Wpis z mikrobloga

To jest normalne że zarząd przy transferach zabiera sobie jakieś 90% kasy i daje ochłapy do budżetu transferowego? Sprzedałem sobie napastnika za 300 tys €, myślę, kupię jakiegoś lewego pomocnika i jakiegoś utalentowanego dzieciaka, to dostaję z tego jakieś 5-10tys € do budżetu, a reszta się rozpływa, nima. Co do krwy, w Championship Managerze dostawałeś 100% kwoty za jaką sprzedałeś, no może czasem 95% bo jakiś bug był i zaokrąglało czasem w dół, ale tutaj to jest jakiś dramat.
#fm20 #footballmanager #fm2020 #gry
  • 6
@drim: Jak grasz wielkim klubem i masz kilkaset milionów euro na koncie to i tak masz zwykle 60-80% z transferów do wydania. W małych klubach te pieniądze idą na wydatki bieżące w większości, do tego inwestycje w postaci rozbudowy obiektów, często spłaty kredytów. Bardzo trudno wypracować sobie sytuację, że 100% jest do wydania, to trwa latami.
@drim: Jak nie chcesz się martwić takimi rzeczami to idź do Anglii. Grałem 6 sezonów Romą, w końcu udało mi się wygrać LM, starałem się też zarabiać na transferach, a budżet klubu ciagle max 250 mln Euro, na transfery max 40 mln. Poszedłem do średnio radzącego sobie ManU i na start budżet na transfery 180 mln Euro. Wciągnąłem save’a do stanu przed przyjęciem oferty i spróbuje dalej wzbogacić klub, ale obstawiam,
@saviola7: pewnie tak zrobię za kilka sezonów, póki co wywalili mnie z York za słabe wyniki bo nie odpowiadało im 9 miejsce w lidze, a nigdzie indziej mnie nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Złapałem Radomiak na półmetku, zrobiłem 8 miejsce i w nowym sezonie póki co na 19 meczów 12 wygranych 7 remisów. Może jak awansuję do Ekstraklasy to mnie wezmą do jakiejś 4 ligi angielskiej
@saviola7: @drim: potwierdzam, średniakiem newcastle w fmie 2019 po kilku sezonach grania w top4 i regularnie 1/4-1/2 LM miałem po 200 mln budżet transferowy i jakieś 500 mln w kasie klubu xD mogłem sobie wołać po 120 mln euro zawodników wycenianych na 20 mln euro i elo, trafiał się kluby które to przyjmowały typu psg czy manc jak im bardzo zależało na grajku