Wpis z mikrobloga

GoW1 plus GoW2 ograny po raz pierwszy w życiu. Dowaliłem sobie odpowiednio poziomy trudności Spartan i God Mode, piękna to była przygoda.. ile uwłaczającego słownictwa i alkoholu zużyte zostało nie wspomnę xD

Dodam tylko, że oba klasyki ograne zostały na #ps2 z wykorzystaniem PS2ToHDMi i grało się świetnie, piszę to jako człowiek chory od wielu lat na #pcmasterrace plus przypadłości takie jak ultra detale, FPSy i wysoka rozdzielczość.

Polecam zwłaszcza tym, którzy nigdy nie mieli styczności z owym uniwersum, spotkacie się z zajebiście zaprojektowanymi poziomami i genialnymi zagadkami jak na ówczesne czasy, obie produkcje bezlitośnie obnażają poziom trudności i casualizacje dzisiejszych gier. Przerwa od dużych pozycji Triple-A na PC potrafi dobrze zrobić.

Gdybyście kiedykolwiek zastanawiali się nad ograniem pozycji sprzed wielu lat (lvl 30), polecam przynajmniej spróbować.

#retrogaming #gry #staregry
Morfinusz - GoW1 plus GoW2 ograny po raz pierwszy w życiu. Dowaliłem sobie odpowiedni...

źródło: comment_1609114368gNFbSNp0HUC7MusppnWPhE.jpg

Pobierz
  • 11
@Just_Doesnt_Know: Te emulacje sobie można wsadzić w rzyć, próbowałem z 20 razy i zawsze coś mnie #!$%@?ło, a to bugi z dźwiękiem, glicze w grafice czy maniana z płynnością w niektórych etapach gry pomimo że w większości gierka śmigała zacnie. Chętnie bym sprawdził na Xboxach, ale znając życie takie samo gówno w papierku jak na PC, niby grać się da na upartego, ale co oryginalna konsola to konsola.