Wpis z mikrobloga

Mirki, jaki setup do ACC na G29?

Wlasnie sie przesiadam z AC na ACC, kiera to Logitech G29, gram na PS4. To samo auto (488 GT3), ten sam tor (Spa) a wrazenia z jazdy zupelnie inne. Wydaje sie ze feedback i zachowanie auta w ACC jest gorsze vs poprzednia generacja gry. Ciezko mi w to uwierzyc, zatem chce najpierw dobrze ustawic parametry kierownicy.

Gdzie moge znalezc jakies rekomendowane ustawienia parametrow mojej kierwonicy do aktualnej wersji gry?

PS. Oczywiscie trudnosc i asysty mam ustawione na PRO.

#simracing #assettocorsa
  • 3
  • Odpowiedz
@Ptasi0r: Nie wiem czy to pomoże, ale na CoachDaveAcademy zaproponowali takie ustawienia w grze przy G29:

With that said, one of Coach Dave Academy’s own Esports drivers Gregor Schill has provided his recommended settings from his many hours of experience to share:

Gain: 100%
Minimum
  • Odpowiedz
@Ptasi0r: i jak idzie? Nie wiem ile w tym prawdy, ale czytałem kiedyś coś takiego, że twórcy się dziwili niektórym rzeczom w ACC i myśleli, że to błąd a potem okazyeało się, tak właśnie jest w rzeczywistości. O ile na PC to AC ma tyle modów, że gra jest dwa razy lepsza niż wersja bez modów, na konsoli jest właśnie wersja czysta, dlatego możesz czuć różnicę. Ostatnio wyskoczył mi nawet
  • Odpowiedz