Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie odzywacie się do dziewczyny po pierwszej, wydawałoby się udanej randce? Tzn.z mojej strony na pewno nie było między nami chemii, chciał zostać,ja nie chciałam, być może poczuł się urażony xd? Pierwszy raz w sumie z czymś takim się spotykam, wydawalo mi się że wystarczy że laska jest ładna i facet zawsze się odezwie xd teraz mam rozkminę i zaraz popadne w kompleksy :(
#tinder #randki #logikaniebieskichpaskow
  • 22
A tak naprawdę to serio się też nad tym zastanawiam czy facet może się poczuć urażony przez coś takiego, był bardzo pewny siebie i być może nikt mu nie odmawia więc może to był powód, chciałabym wiedzieć po prostu
@hyatt: Typ, który mnie próbował obmacywać na przystanku (co mi się kategorycznie nie podobało i obrzydzało), potem mi napisał, że nie jest zainteresowany xD Także myślę, że powinnaś się domyślić, jak to tutaj wyglądało
@hyatt: może się obraził bo ma myślenie jak kobieta bo może był wychowywany tylko przez kobietę, a może setka innych powodów. Najprościej będzie jeśli jego zapytasz, a nie randomow z neta.