Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki, chciałbym się zapytać czym jest szczęście i jak je osiągnąć, borykam się z problemami mimo, iż mam wszytko. Całe życie olewałem szkołę, mimo iż z egzaminu gimnazjalnego miałem bardzo wysokie wyniki to i tak poszedłem do guwnoszkoly w moim rodzinnym Zalesiu. Wtedy nawet nie przeszło mi przez myśl aby wtedy wybrać się do Batorego czy innej szkoły dla bananów. W tamtym roku skończyłem technikum elektryczne (wszystkie egzaminy na 100% z jednym małym poślizgnięciem). Następnie podszedłem do matury praktycznie bez nauki, osiągnąłem takie wyniki, że dostałem się PW na jeden z najtrudniejszych kierunków. Z początku myślałem, że to są normalne wyniki oraz, ze każdy pisze rozszerzenia 75%+, lecz szybko sobie uświadomiłem, że tak nie jest. Teraz przyszły do mnie chore ambicje, straciłem przez to dziewczynę, na niczym mi nie zależy, myślę tylko o nauce. Na uczelni radzę sobie bez żadnych problemów i mam takie ogromne wyrzuty sumienia w związku z tym, że nie uczyłem się w szkole i nie jestem na jakimś Harvardzie czy Oxfordzie. Mam kompleks Boga, oraz złudzenie ponadprzeciętności. Siedzie z kochającą rodziną przy świątecznym stole, niczego mi nie brakuje, a jestem piekielnie wściekły na siebie, za swoje błędy sprzed lat. Co radzicie zrobić ciągnąć dalej za ambicjami i dostać się na ten Harvard za rok czy dwa? Dowalić sobie drugi kierunek lub jakąś pracę aby wykorzystać wolny czas, czy może pójść do psychologa i wrzucić na luz. Ostatnia opcja wydaje się być najrozsądniejsza, ale boje się, że jak tak zrobię to się obudzę za 10-15 lat i nigdy sobie tego nie wybaczę, że się poddałem.
#kiciochpyta #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe65fc64fbb67000ac1f5b0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: napisz pracę po angielsku, skumpluj się z profesorami i doktorami, którzy mają kontakty na Zachodzie, powiedz im wprost jakie masz ambicje, oni cię pokierują. Napisz tę pracę dyplomową porządnie i mastera czy tam PhD rób już sobie w Oxfordzie, Zurychu czy gdzie tam chcesz. Easy game
  • Odpowiedz