Wpis z mikrobloga

bardzo proszę o radę - od 4lat używam iphona 6, jednak ostatnio zaczęło mi już doskwierać że jest on staruszkiem wśród smartfonów. Chcę kupić coś nowszego ale nie nadążam za nowościami od apple. Mogłabym iść w zasadę najnowszy=najlepszy, ale wiem ze czasem między kolejnymi modelami jest niewielka różnica w parametrach a już wieksza w cenie.
Dlatego: Jaki model iphona najlepiej kupić w najbliższej przyszłości? Podejrzewam ze najpóźniej do wakacji będę wymieniała telefon.
#iphone #apple
  • 13
@Caryca_polska: moim zdaniem zwykłą z uwagi na cenę. Pro ma chyba dodatkowy obiektyw tele, nie wiem czy to jest dla Ciebie super istotne, dla mnie nie, oraz wyświetlacz oled (nie-oled w 11 też jest bdb). Ja bym za to nie dał tysia więcej.
Jeżeli super zarabiasz i cena naprawdę nie gra dla Ciebie roli to bierz 12kę za 4500-5000, jeżeli wolisz wydać mniej to 11.
Ja mam 12kę, żona 11kę, uważam
@Caryca_polska: Jesli chodzi o samo codzienne użytkowanie to w zasadzie pomiędzy 11, 12, 11 pro, nie zauważysz dużej różnicy. Jedyne różnice to aparat gdzie kolejne wersje rzeczywiście lepiej sobie radzą, chociażby w nocy. No i ekran, ale tak jak wyżej pisali, 11 nie ma oled a mimo to jest całkiem spoko.