Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy istnieją osoby którym wykop kojarzy się wyłącznie z miejscem, gdzie gromadzone są najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki.
Mi na przykład wykop kojarzy się z czymś wstydliwym, ze szkalowaniem papieża, z pedofilią, ze z-------i ludźmi i licznymi aferami.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zloty_wkret: U mnie pół na pół. Rzeczywiście, te kilka lat tamu tym, co przyciągąło do tej strony była właśnie spora zawartość różnego rodzaju treści z różnych dziedzin, dzisiaj... No jest gorzej, i faktychznie, jak kiedyś większość gorących to były jakieś ciekawostki/newsy/coś tam, to dzisiaj głównie są to memy i kręcenie dyskusji dotyczących hermetycznych tematów związanych z Mirko.
Trochę szkoda.
  • Odpowiedz
Jak trafiłem tutaj kilka lat temu, to przyciągnęły mnie właśnie newsy, artykuły, ciekawostki. Po jakimś czasie, można powiedzieć że na moich oczach, zmienił się w lewacko-prawacki ściek w kolorze tęczy.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: ...linki z mniej lub bardziej ciekawymi linkami z innych stron neta to idea tego portalu, ale co jakiś czas trafia się zjeb, który skomentuje coś: "po co to wrzucasz, przecież było na reddicie/ gdziekolwiek kiedyśtam" xDddd zawsze kisne z takich xDDD
  • Odpowiedz
kilka lat temu, to przyciągnęły mnie właśnie newsy, artykuły, ciekawostki

lewacko-prawacki ściek w kolorze tęczy


@Prawdziwy_Wizjoner: odważne słowa jak na osobę, którą wykop przyciągnął w trakcie korwinistyczno-pisowskiego s----------a na głównej
  • Odpowiedz